+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

PRODUKTET kryesore

HYRJE KOMPANIA


Sunpai Industries Limited është e specializuar në produktet e aromave për mbi 15 vjet, i cili ka inxhinierë të shkëlqyeshëm për porositë tuaja OEM dhe ODM.

Mbi 15 vjet përvojë OEM, me markë vetanake - SOICARE, ka krijuar marrëdhënie biznesi për mbi 300 klientë në të gjithë botën, veçanërisht për Evropën, Amerikën e Veriut, Rusinë, Australinë dhe Dubai. Certifikuar ISO, FCC, UL, RoHS, CE&GS ........

 • fabrikë

  fabrikë

 • Zyrë

  Zyrë

 • Linja e Prodhimit

  Linja e Prodhimit

 • Testim

  Testim

Pse Zgjidhni SHBA


SOICARE u ka ofruar klientëve një mënyrë të përshtatshme për të blerë një përzgjedhje të gjerë të produkteve të jetesës me çmime tërheqëse përmes faqeve të internetit, të cilat janë të disponueshme në shumë gjuhë kryesore.
 • GARANCIA E CILËSISË

  Cilësia e të gjitha produkteve garantohet nga më shumë se 10 procedura të kontrollit të cilësisë, 100% angazhim i kontrollit të cilësisë.

 • Kapaciteti i furnizimit

  Meqenëse kemi ekip profesional të prodhimit dhe linjë efikase të montimit, ne mund të garantojmë shpërndarjen në kohë.

 • MIMI KOMBITTAR

  Ne jemi një fabrikë profesionale dhe e pajisur mirë, dhe mund t'ju ofrojmë produkte të besueshme me çmim konkurrues.

 • D DRGIMI I FASTS

  Megjithëse kemi zgjedhje transporti si FOB dhe CIF, ju jeni gjithmonë të mirëpritur të zgjidhni sido që dëshironi.

VEND I BANUAR

Me funksionet kryesore të aromaterapisë, lagështoni dhomën e thatë, dekoroni shtëpinë, produktet tona janë të përshtatshme për përdorim në shumë vende, të tilla si Shtëpi, Zyrë, Hotel, klub SPA, klub Yoga etj

zyrë

zyrë

shtëpi

shtëpi

yoga

yoga

spa

spa

hotel

hotel

ARDHJE E RE

OSE NA TANONI TANI

+86 21 6090 1394