+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-E001 shpërndarës vaji esencial pa ujë qeramike prej druri 30ml


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-E001
Certifikim:ISO9001-2015,CE, RoHS, UL, FCC, SGS 
Sasia minimale Rendit:1Copë
Details paketimit:33 49 * * 53cm / 12pcs
Aftësia furnizimit:copë 50000 për muaj


përshkrim i produktit

30 ml shpërndarës vaji esencial pa ujë qeramike prej druri

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

Bërë nga materiali natyror në formë të thjeshtë 

Design Dizajn kompakt dhe elegant me kontroll knoble

Mode Modaliteti i mjegullës: 2 orë-1 min / 2 min

● Nebulizer për lëshimin e emocioneve ose për kujdes të veçantë shëndetësor si astma me disa vaj esencial të lidhur

● Me dritë LED të ngrohtë të natës për çlirimin e emocioneve ose kujdesin për foshnjën

Mode Modaliteti i dritës : modaliteti më i ndritshëm / i errësuar / i frymëmarrjes / i fikur

● Automatik kur mbaron uji

● Mund të përdoret në shtëpi, kohë gjumi, banjë, palestër. Hotel etj.


specifikimet
kapacitet30ml VAJ thelbësor
Fuqia Input12W
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V / 0.5A 
materialDRU + PP + QERAMIKE
DritëDritë LED e natës së ngrohtë
Kohëmatës2 orë-1 min/ 2 min
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisë109 * 103 * 163mm
pesha Njësia750g
Madhësia e kutisë së ngjyrave210 * 205 * 170mm
paketë12 copë / ctn
Madhësia kartoni* 64 43 * 37cm
NW / kartoni9.8  kgs
GW / kuti kartonikgs 11.1


NA KONTAKTONI