+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-E001 SOICARE 30ml wood ceramic nebulizer waterless essential oil diffuser


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-E001
Certifikim:ISO9001-2015,CE,RoHS,UL,FCC,SGS
Sasia minimale Rendit:1Copë
Details paketimit:33 49 * * 53cm / 12pcs
Aftësia furnizimit:copë 50000përmuaj


përshkrim i produktit

30ml wood ceramic nebulizer waterless essential oil diffuser

Funksionet dhe veçoritë kryesore:

●Made of natural material in simple shape 

● Compact and stylish design with knoble control

● Mist mode:2hours-1min<on>/2min<off>

● Nebulizer for emotion release or for special health care like asthma with some related essential oil

● With LED warm night light for emotion release or baby care

● Light mode:brighter/dimmed/breathing mode/off

● Auto-off when water run out

● Can be used at home ,bedtime, spa , gym.hotel etc.


specifikimet
Kapaciteti30ml ESSENTIAL OIL
Fuqia Input12W
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V / 0.5A
materialWOOD+PP+CERAMIC
DritëDritë LED e ngrohtë e natës
Kohëmatës2hours-1min/ 2 min
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisë109 * 103 * 163mm
pesha Njësia750g
Madhësia e kutisë së ngjyrave210 * 205 * 170mm
paketë12 copë / ctn
Madhësia kartoni* 64 43 * 37cm
NW / karton9.8kgs
GW / kartonkgs 11.1


Kontaktoni