+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-USB11 120ml Cute Animal Shape Mini Vaj esencial USB Aromatherapy Diffuser


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Shenzhen
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-USB11
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Sasia minimale Rendit:500 Pieces
Çmimi:për negociatë
Details paketimit:40 Copë / kuti kartoni
Koha për dorëzim:Ditët 25-45 varen nga sasia
Kushtet e pagesës:50% depozitë, bilanci para dorëzimit
Aftësia furnizimit:Copa 100000 në muaj


përshkrim i produktit

120ml Cute Animal Shape Mini Essential Oil USB Aromatherapy Diffuser 

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

1. DIFFUSER & HUMIDIFIER VAJI VJESOR: mund të përdoret si një shpërndarës aromaterapie nëse shtoni pika të vajit thelbësor në ujë; nëse pa vaj, është gjithashtu një lagështues për të mbajtur lagështinë e dhomës, shmangni lëkurën e thatë.

2. Karikimi i telefonit USB: Ndërfaqja USB, telefoni mund të karikohet kur bateria është e zbrazët

3. LEHTA E NATIGHS: Modalitetet e gradientit me shumë ngjyra dhe ngjyrat e vetme me pamjen argëtuese Elephant do të krijojnë një përvojë argëtuese për dhomën e çdo fëmije. Dritat tona LED e mbrojnë këtë njësi madje që të mos nxehet në prekje. Mund të zgjidhni një ngjyrë specifike ose ta lini të cikëllojë gradualisht përmes një vargu nuancash të mahnitshme.  

4. SIGURIA P FORR T F GJITHA FAMILJEN: BPA Falas me një tipar të mbylljes automatike, rezervuar uji 50mL / Mundësuar nga USB (përfshirë kordonin), një nga llojet e sipërme të sigurt të silikonit dhe teknologji e lehtë e shtypjes me 1 buton. Karakteristika e integruar e sigurisë lejon shpërndarësin të fiket automatikisht kur mbaron uji. Shkon vazhdimisht në një mbushje uji për 3-6 orë. Praktikisht i heshtur për shkak të teknologjisë së tij tejzanor.


specifikimet
kapacitet120ml
zhurmë<35dB (A)
prodhimDC5V, 1A
materialABS + PP
DritëDritë shumëngjyrëshe LED
Vëllimi i mjegullës20-35ml / h
Koha e fundit3-6hours
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisë165 * 77.4 * 155mm
pesha Njësia210g
Madhësia e kutisë së ngjyrave167 80 * * 157MM
paketë40 copë / kuti kartoni
Madhësia kartoni568.5 42 * * 34CM
NW / kartoni8.5kgs
GW / kuti kartoni10kgs


NA KONTAKTONI