+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

Përhapës vaji pa ujë konkurrues SP-USB09


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-USB09
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS 
Sasia minimale Rendit:1Piece
Details paketimit:55.5x43.5x26cm / 60pcs
Aftësia furnizimit:Copa 100000 në muaj


përshkrim i produktit

Shpërndarës konkurrues i vajit pa ujë 

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

1. Mund të shtoni vaj esencial dhe pesticide

2. Portable me madhësi të vogël dhe USB të lidhur

3. Dizajn i bukur me rreth dritë LED për zbukurim

4. Mundësuar nga makina, PC, banka e energjisë etj.

5. Mund të operohet nga bateri të thata

6. I përshtatshëm si një dhuratë e vogël


specifikimet
kapacitetjo
Fuqia Input5W
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100-240V 50 / 60HZ
prodhimDC5V / 1A
materialABS + PP
Dritë7 drita LED shumëngjyrëshe
Kohëmatësjo
SiguriFikje automatike kur nuk ka vaj
Madhësia e njësisëΦ97.5 * 51mm
pesha Njësia90g
Madhësia e kutisë së ngjyrave13.7x10.4x6cm
paketë60pcs / CTN
Madhësia kartoni55.5x43.5x26cm
NW / kartonikgs 10
GW / kuti kartonikgs 11


NA KONTAKTONI