+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

Lëndë lagështuese tejzanor për makinën SP-USB04 50ml USB Aroma Diffuser


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Shenzhen
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-USB04
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Sasia minimale Rendit:500 Pieces
Çmimi:për negociatë
Details paketimit:30 Copë / kuti kartoni
Koha për dorëzim:2Ditët 0-45 varen nga sasia
Kushtet e pagesës:50% depozitë, bilanci para dorëzimit
Aftësia furnizimit:1copë 00000 për muaj


përshkrim i produktit

50 ml USB Aroma Diffuser Ultrasonic Humidifier Car 

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

1. Humidifier Ultrasonic Cool Mist Mini: Osciloni dhe zbërtheni ujin në molekula të imëta mjegulle të ftohtë nano-klasi, depërtojnë shpejt në lëkurën themelore dhe lehtësojnë lëkurën e thatë.

2.Whisper-Quiet: Operacion tejzanor - Lagështoni hapësirën tuaj të jetesës për të parandaluar ajrin e thatë, të zihet fryma dhe gripin që infekton të dashurit tuaj. Parandaloni lëkurën e thatë dhe të copëtuar në muajt e thatë të dimrit ose dhomën e klimës.

3.7 Dritat LED që ndryshojnë ngjyrën: Dritë e bukur humori për të lehtësuar lodhjen gjatë ngasjes. Ju keni mundësinë e përdorimit të difuzorit me ose pa dritë.

4. BPA Free & Inteligjente Automatike: Fiket automatikisht kur uji është nën vijën me ujë të ulët për të siguruar një jetë më të gjatë pune sesa të prishet lehtë.


specifikimet
kapacitet50ml
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100-240V 50 / 60HZ
prodhimDC5V
materialABS + PP
DritëDritë shumëngjyrëshe LED
Vëllimi i mjegullës20-35ml / h
Koha e fundit1-2hours
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisëΦ6.6 * 11.6cm
pesha Njësia360g
Madhësia e kutisë së ngjyrave* 11.5 7.5 * 13cm
paketë30 copë / kuti kartoni
Madhësia kartoni* 42 38 * 32cm
NW / kartonikgs 11
GW / kuti kartonikgs 12


NA KONTAKTONI