+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-USB02 SOICARE USB shpërndarës vajrash esencial aromaterapie me mjegull të ftohtë


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

SOICARE

Numri Modeli:

SP-USB02

funksion:

SOICARE USB shpërndarës vaji thelbësor aromaterapi me aromë të ftohtë mjegulle

  

Paketim

Kuti me ngjyra + Polyfoam

Sasia minimale Rendit:

500 Pieces

Madhësia e vetme e paketës:

115 * 115 * 235mm

Aftësia furnizimit:

Copa 10000 në muaj

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS

Kushtet e pagesës

T / T, LC, PAYPAL, ALIBABA SIGURIMI, PAYONEE


përshkrim i produktit

·        DIFUSUESI I VAJIT T CAR MAKIN -S 2-në-1: Krahasuar me lagështuesit e tjerë të makinave, shpërndarësi i vajit tonë të makinës USB është bërë nga materiali PP rezistent ndaj korrozionit i cili mund t'ju lejojë të hidhni vajra esencial direkt në këtë shpërndarës. Përveç kësaj, ky lagështues tejzanor do të bëjë që vajrat të treten në ujë shumë më shpejt. Ndërsa shijoni mjegullën e ftohtë, do të keni gjithashtu një zbutës të mrekullueshëm aromaterapie.

·        ÇELBSI I DYFISHTER OPERATA E LEHTSISHT: Dizenjuar çelësa të dyfishtë. Reallyshtë vërtet e përshtatshme për kabllon USB që mund të ruhet në pjesën e poshtme të këtij difuzori aromaterapie. Easyshtë e lehtë për ta bërë këtë shpërndarës të funksionojë, prekja e parë për të filluar mjegullën, e dyta për të fikur ngjyrën dhe prekja e tretë për të ndaluar përdorimin.

·        HUMIDIFIER I QETTA PORTABLE: Ky është një lagështues i vogël portabël, ju mund ta mbani lehtësisht në çdo vend që dëshironi. Ashtë një ide e mirë për dhomën e gjumit të makinave zyra e udhëtimit banjo për fëmijë. Dhe zhurma e punës nuk do të kalojë 30db. Ju kurrë nuk do të ndiheni të shqetësuar kur ngasni makinën duke fjetur ose duke studiuar.

·        7-NGJYRA LEHTA LED NIGHT: Ekran 7 drita me ngjyra, kjo lagështues makine gradualisht do të ndryshojë ngjyrën e dritës së frymëmarrjes gjatë punës, mund të zgjidhet e fikur sipas preferencës personale. Nuk është vetëm një shpërndarës vaji esencial, por edhe një zgjedhje e mirë për të dekoruar makinën tuaj të dhomës së gjumit dhe zyrën tuaj.

·        Mbyllja pa ujë: Difuzori ynë tejzanor i makinës mund të mbajë 60 ml ujë dhe kohë pune vazhdimisht deri në 6 orë. Do të fiket automatikisht kur të mbetet pak ujë, gjë që mund të parandalojë dëmtimin e pajisjes.


specifikimet

Emër 

Shpërndarës vaji esencial i makinës USB 

material

PP

Ngjyra

e Bardhë e zezë

kapacitet

60ml

Shuma e mjegullës

12-16 ml / orë

pushtet

DC 5V, 1A

peshë

155g

Madhësia e njësisë 

76 * 76 * 128 mm

Emër 

Shpërndarës vaji esencial i makinës USB 

material

PP

Ngjyra

white/ black/pink/blue


NA KONTAKTONI