+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-USB01 120ml Diffuser tejzanor i drurit të drurit USB


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Shenzhen
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-USB01
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Sasia minimale Rendit:500 Pieces
Çmimi:për negociatë
Details paketimit:24 Copë / kuti kartoni
Koha për dorëzim:2Ditët 5-45 varen nga sasia
Kushtet e pagesës:50% depozitë, bilanci para dorëzimit
Aftësia furnizimit:1copë 00000 për muaj


përshkrim i produktit

120ml Diffuser Ultrasonic Wood Grain USB

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

1. FUNKSIONI MULTI: Difuzori aromatik i mini USB ofron shumë përfitime. Përdorni si një shpërndarës portativ, freskues ajri zyre ose lagështues. Gëzoni atmosferën me aromën e bukur të mbushur kudo, ruani një mjedis të freskët dhe pa erë. 

2. Duke përhapur një aromë të këndshme dhe që të merr frymën: ky shpërndarës mund të heqë stresin nga një ditë e vrullshme, e përsosur për të mbuluar tymin dhe erën e tmerrshme nga kafshët shtëpiake.

3. Operacioni tejzanor Wisper-Qetë: Lagështoni hapësirën tuaj të jetesës për të parandaluar ajrin e thatë, të zihet fryma dhe gripin që infekton të dashurit tuaj. Parandaloni lëkurën e thatë dhe të copëtuar në muajt e thatë të dimrit ose dhomën e kondicionimit të ajrit.

4. Funksioni i Lehtë Automatik i Fikjes: Mbylleni kur uji mbaron. E favorshme për shtëpinë, yogën, zyrën, banjën, dhomën dhe dhomën e të rinjve. Një dhuratë ideale për familjen dhe miqtë tuaj për të përfituar nga relaksimi i bazuar në aromë.


specifikimet
kapacitet120ml
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100-240V 50 / 60HZ
prodhimDC4V, 1A
materialABS + PP
DritëDritë shumëngjyrëshe LED
Vëllimi i mjegullës20-30ml / h
Koha e fundit4-6hours
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisëΦ116 * 142mm
pesha Njësia380g
Madhësia e kutisë së ngjyrave12 12 * * 15.5 cm
paketë24 copë / kuti kartoni
Madhësia kartoni50 37.5 * * 34CM
NW / kartoni9.5kgs
GW / kuti kartoni10.5kgs


NA KONTAKTONI