+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

Bateritë e thata SP-E019 SOICARE funksionojnë me shpërndarës vaji thelbësor pa ujë pa mikro


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-E019
Certifikim:ISO9001-2015,CE, RoHS, UL, FCC, SGS 
Sasia minimale Rendit:1Copë
Details paketimit:* 50.5 42.5 * 30.5cm/ 60 copë
Aftësia furnizimit:1copë 00000 për muaj


përshkrim i produktit

bateri të thata që veprojnë me shpërndarës vaji thelbësor pa ujë pa mikro

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

· Përdorimi i Piezo Technology me mikro mjegull pa zhurmë

· Portable & wireless për operuar nga dy bateri 1.5V AA LR6 (nuk përfshijnë) të thata.

· Dritë LED vetëm në blu.

· Shpërndarës vaji i stilit të thjeshtë i disponueshëm për disa vaj esencial të përshtatshëm

· 3 cilësime të kohëmatësit për të përmbushur nevoja të ndryshme

· Zezë dhe e bardhë e difuzorit janë në dispozicion

· Perfectshtë perfekte për dhomën e ndenjes, dhomën e spa, zyrën dhe makinën.


specifikimet
kapacitetjo
Fuqia Input-
zhurmë<35dB (A)
të dhënaDy 1.5V AA LR6 (nuk përfshijnë)
prodhimDy 1.5V AA LR6 (nuk përfshijnë)
materialPP
DritëDritë blu
KohëmatësW / P: 4S / 17S; 5S / 12S; 6S / 10S
SiguriFikje automatike kur nuk ka vaj
Madhësia e njësisëΦ75 * 129mm
pesha Njësia120g
Madhësia e kutisë së ngjyrave80 * 80 * 140mm
paketë60 copë / ctn
Madhësia kartoni* 50.5 42.5 * 30.5cm
NW / kartonikgs 9.5
GW / kuti kartonikgs 10.5


NA KONTAKTONI