+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-E004 Nebulizer aromatik Aromatherapy pa ujë i rimbushur


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Guangdong
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-E004
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Sasia minimale Rendit:500 Pieces
Çmimi:për negociatë
Details paketimit:24 Copë / kuti kartoni
Koha për dorëzim:Ditët 25-45 varen nga sasia
Kushtet e pagesës:50% depozitë, bilanci para dorëzimit
Aftësia furnizimit:Copa 100000 në muaj


përshkrim i produktit

Aromatherapy pa ujë të rimbushur Aroma Nebulizer  

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

1. Pa ujë dhe pa nxehtësi: Ky shpërndarës i vajit thelbësor pa ujë miraton teknologjinë e difuzionit të ftohtë, duke shndërruar vajin esencial në avuj mikro të imët afërsisht 1-3 mikronë pa nxehtësi dhe ujë. 

2. Pa tela dhe e rimbushshme: Bateria litium e integruar në shpërndarës atomizues e mjegullës së ftohtë, e rimbushshme dhe e lëvizshme. I përshtatshëm për tu mbajtur dhe i përshtatshëm për shtëpi, zyrë, studio, udhëtime dhe joga.

3. OPERACIONI I LEHT: Thjesht hidhni 10-20 pika vaj esencial në rezervuarin e xhamit përgjatë murit të brendshëm të xhamit, mbuloni kapakun dhe prekni butonin e energjisë, kjo difuzion që funksionon me bateri do të shpërndajë aromën nga momenti kur e ktheni në

4. EKSPERIENCA AROMATERAPIA He Shërimi natyror dhe gëzimi i pastër, super i qetë, i bërë me xham të fryrë dhe drurë 100% në mënyrë që të merrni vetitë e vajit natyror të paholluar

5. MATERIALE TF SIGURT AND DHE TUR QURNDRUESHME: Bërë nga materiale premium dhe procese të rrepta prodhimi. Rezervuari i vajit thelbësor të qelqit fryhet manualisht me materiale miqësore me mjedisin. Mbulesa e jashtme miraton teknologjinë e përparuar të oksidimit të sipërfaqes dhe është bërë nga aliazh alumini. Ne përdorim materiale 100% jo toksike për të garantuar sigurinë tuaj.


specifikimet
kapacitet1ml
zhurmë<35dB (A)
prodhimDC5V, 1A
materialAliazh alumini + qelq + ABS
Dritëblu
Vëllimi i mjegullës0.2-0.3ml. / Orë
Koha e fundit2hours
Madhësia e njësisëΦ6.8cm * 16cm
pesha Njësia700g
Madhësia e kutisë së ngjyrave* 11 11 * 22cm
paketë24 copë / kuti kartoni
Madhësia kartoni* 44.5 34.5 * 46cm
NW / kartonikgs 16.8
GW / kuti kartonikgs 17.8


NA KONTAKTONI