+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-USB04 SOICARE 50 ml USB Diffuser Aroma Humidifikues tejzanor i makinave


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Shenzhen
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-USB04
Certifikim:ISO9001-2015,CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Sasia minimale Rendit:500 Pieces
Çmimi:për negociatë
Details paketimit:30 Copë/karton
Koha për dorëzim:20-45 ditë varet nga sasia
Kushtet e pagesës:50% depozitë, gjendje para dorëzimit
Aftësia furnizimit:1copë 00000përmuaj


përshkrim i produktit

50ml USB Aroma Diffuser Ultrasonic Car Humidifier 

Funksionet dhe veçoritë kryesore:

1.Ultrasonic Cool Mist Mini Humidifier: Oscillate and decompose the water into fine nano-class cool mist molecules, quickly penetrate underlying skin and relieve dry skin.

2.Whisper-Quiet: Ultrasonic Operation - Humidify your living space to prevent dry, stuffy air and flu infecting your loved ones. Prevent dry and chapped skin in dry winter months or air condition room.

3.7 Color-Changing LED Lights: Beautiful mood light to relieve tiredness while driving. You have the choice of using the diffuser with or without the light.

4.BPA Free & Intelligent Auto Off: It automatically turns off when water is below the low-water line to ensure a longer working life rather than breaking easily.


specifikimet
Kapaciteti50ml
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100-240V 50 / 60HZ
prodhimDC5V
materialABS + PP
DritëDritë shumëngjyrëshe LED
Vëllimi i mjegullës20-35ml / h
Koha e fundit1-2hours
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisëΦ6.6 * 11.6cm
pesha Njësia360g
Madhësia e kutisë së ngjyrave* 11.5 7.5 * 13cm
paketë30 copë / kuti kartoni
Madhësia kartoni* 42 38 * 32cm
NW / kartonkgs 11
GW / kartonkgs 12


Kontaktoni