+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-USB01 SOICARE 120 ml tejzanor me kokrrizë druri USB


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Shenzhen
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-USB01
Certifikim:ISO9001-2015,CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Sasia minimale Rendit:500 Pieces
Çmimi:për negociatë
Details paketimit:24 Pieces/carton
Koha për dorëzim:25-45 days depends on quantity
Kushtet e pagesës:50% deposit, balance before delivery
Aftësia furnizimit:1copë 00000përmuaj


përshkrim i produktit

120ml Ultrasonic Wood Grain USB Diffuser

Funksionet dhe veçoritë kryesore:

1.MULTI-FUNCTION: The USB mini aromatherapy diffuser provides many benefits. Use as a portable diffuser, office air refresher or humidifier. Enjoy the atmosphere with the lovely fragrance fills up everywhere, maintain a fresh and odor free environment. 

2.By diffusing a pleasant and breath-taking fragrance: this diffuser can lift the stress from a hectic day, perfect for covering smoke and awful smell from your pets.

3.Whisper-Quiet Ultrasonic Operation: Humidify your living space to prevent dry, stuffy air and flu infecting your loved ones. Prevent dry and chapped skin in dry winter months or air condition room.

4.Easy Automatic Off Function: Shut off when water runs out. Advantageous for home, yoga, office, spa, room, and youngster room. An ideal present for your family and friends to gain from aroma-based relaxation.


specifikimet
Kapaciteti120ml
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100-240V 50 / 60HZ
prodhimDC4V, 1A
materialABS + PP
DritëDritë shumëngjyrëshe LED
Vëllimi i mjegullës20-30ml / h
Timing Last4-6hours
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisëΦ116 * 142mm
pesha Njësia380g
Madhësia e kutisë së ngjyrave12 12 * * 15.5 cm
paketë24 copë / kuti kartoni
Madhësia kartoni50 37.5 * * 34CM
NW / karton9.5kgs
GW / karton10.5kgs


Kontaktoni