+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-E019 SOICARE me bateri të thata shpërndarës vaji esencial pa ujë me mikro mjegull


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-E019
Certifikim:ISO9001-2015,CE,RoHS,UL,FCC,SGS 
Sasia minimale Rendit:1Copë
Details paketimit:* 50.5 42.5 * 30.5cm/60pcs
Aftësia furnizimit:1copë 00000 për muaj


përshkrim i produktit

dry batteries operated micro mist waterless essential oil diffuser

Funksionet dhe veçoritë kryesore:

·Utilizing Piezo Technology with noiseless micro mist

·Portable&wireless for opreated by two 1.5V AA LR6(not include) dry batteries.

·LED light in only blue.

·Simple style oil diffuser available for some suitable essential oil

·3 timer settings to meet different needs

·Black and white of diffuser are available

·It's perfect for sitting room, spa room, office, and car.


specifikimet
Kapacitetijo
Fuqia Input-
zhurmë<35dB (A)
të dhënaTwo 1.5V AA LR6(not include)
prodhimTwo 1.5V AA LR6(not include)
materialPP
DritëDritë blu
KohëmatësW/P: 4S/17S; 5S/12S; 6S/10S
SiguriFikja automatike kur nuk ka vaj
Madhësia e njësisëΦ75 * 129mm
pesha Njësia120g
Madhësia e kutisë së ngjyrave80 * 80 * 140mm
paketë60 copë / ctn
Madhësia kartoni* 50.5 42.5 * 30.5cm
NW / kartonkgs 9.5
GW / kartonkgs 10.5


Kontaktoni