+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-T2 SOICARE 300ml Portable Ultrasonic Cool Mist Maker USB Spërkatës ajri makine Mini Humidifier


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

SOICARE

Numri Modeli:

SP-T2

funksion:

SOICARE 300ml Porter Ultrasonic Cool Mak Maker USB Spërkatës ajri për makina Mini Humidifier

Paketim

Kuti me ngjyra

Sasia minimale Rendit:

500 Pieces

Madhësia e paketimit të vetëm:

* 10 10 * 15cm

Aftësia furnizimit:

Copa 10000 në muaj

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS

Kushtet e pagesës

T / T, LC, PAYPAL, ALIBABA SIGURIMI, PAYONEE


përshkrim i produktit

·        Mini shpërndarës i vajit aromatik të lagështuesit të ajrit. Rezervuar uji 300ml. Me Dritë Ngjyra Nate.

·        2 mënyra spërkatjeje të rregullueshme, një herë shtypni për llak të vazhdueshëm, dy herë për spërkatje intervale.

·        Mundësuar nga 5V 1A me mikro USB, i pajtueshëm me çdo pajisje me portë USB si laptop, desktop, bankë energjie, fole, prizë.

·        Funksioni i fikjes aumomtike, 4 orë kohë e planifikuar e fikjes për spërkatje konstante, 6 orë për spërkatje me interval.

·        I vogël dhe i lehtë, i përsosur për dhomë gjumi në shtëpi, zyrë në 20-30 metra katrorë, ose i lëvizshëm për udhëtime në makinë.


specifikimet

Item No

 T2

 të dhëna

 DC5V 1W

 Mbrojtja nga mungesa e ujit

 Fik automatikisht

 Rasti materiale

 ABS + PP

 kapacitet

 300 ml

 operacion

 Ekran me prekje

 Dalja e mjegullës

 20-35ml / h

 Koha e qëndrueshme

 7-10 Orari

 Mode Work

 Vazhdueshëm ose me ndërprerje

 Erëza

 Ujë

 GW

 0.5kg

 


NA KONTAKTONI