+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SOICARE shpërndarës i lagështisë së ftohtë të lagështisë 5.5L lagështues tejzanor i mbushjes së lartë për ujë me acid hipoklor duke përdorur


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

SOICARE

Numri Modeli:

SP-TH30

funksion:

Humidifier, Aromatherapy, Dezinfektimi  

Koha e punes:

20 45-orë

Prodhimi i mjegullës:

Ulet lart

Sasia minimale Rendit:

600 Pieces

Madhësia e njësisë:

18.3x18.3x34.5cm   

Aftësia furnizimit:

Copa 100000 në muaj

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS

Kushtet e pagesës

T / T, LC, PAYPAL, ALIBABA SIGURIMI, PAYONEE


përshkrim i produktit

SOICARE shpërndarës i lagështisë së ftohtë të lagështisë 5.5L lagështues tejzanor i mbushjes së lartë për ujë me acid hipoklor duke përdorur

1. Koha e gjatë dhe lagështimi i fuqishëm: Ky lagështues ka një rezervuar të madh uji 5. 5L, mjegulla mund të zgjasë 20 orë me nivel të lartë dhe 45 orë me nivel të ulët. I përshtatet zyrës së madhe, dhomës së ndenjes etj.

2. Me pllakë të posaçme atomizuese tejzanor, këtë kostum lagështuesi për përdorimin e ujit me acid hipoklor, mund ta përdorni lehtë për dezinfektim.

3. Ka funksionin e vajit thelbësor të pajtueshëm. Me një grykë aromë ekstra bonusi, vaji esencial mund të shtohet duke përdorur një pikatore, duke ndihmuar në krijimin e një ambienti relaksues dhe përmirësimin e cilësisë së gjumit tuaj.

4. Dizajni i mbushjes së sipërme, është i lehtë për tu rimbushur. Dizajni Top-Refill bën që lagështuesi të mbushet dhe pastrohet lehtë pa problemin e përmbysjes së rezervuarit të ujit. Dhe do të mbyllet automatikisht kur mbaron uji ose niveli i ujit bie.

5. Lagështuesi ynë ka butonin e rregullueshëm të nivelit të mjegullës. Ju mund të rregulloni vëllimin e daljes së mjegullës duke prekur butonin dhe mund të shijoni plotësisht mjedisin më të rehatshëm të lagështimit duke personalizuar lagështinë tuaj ideale.

6. Tingulli i punës më pak se 35dB, ju ofron një ambient të qetë. Ju nuk do të ndiheni të zhurmshëm edhe kur e vendosni në komodinën tuaj.

7. Me këtë lagështues tejzanor, ju mund të merrni lagështim efikas 360 °: Mund të njomë ajrin deri në 30H të funksionimit të vazhdueshëm, lagështim uniform 360 °, kështu që të mund të thithni ajrin e pastër edhe larg lagështuesit, të nuhasni freskën ajri sikur je ne nje pyll.

8. Më shumë se Humidifier: Ndërsa lagështuesi ynë vjen me 7 Drita LED me ngjyra të përshtatshme për shtëpi, zyrë dhe kudo që dëshironi ta vendosni, është dhurata më e mirë për familjen dhe mikun tuaj.


specifikimet

Tensioni i përshtatësit

100-240V

Fuqija

35W 

zhurmë

<35dB

material

ABS

Rezervuari i ujit

5.5 L

zhurmë

<35dB

Dritë

7 drita LED shumëngjyrëshe

Siguri

Fikja automatike kur nuk ka ujë

Vëllimi i lartë i mjegullës

280 ml / orë

Vëllimi i ulët i mjegullës

125 ml / orë

Madhësia e njësisë:

18.3x18.3x34.5cm 

NW

1.75 kg

GW

2.30 kg


NA KONTAKTONI