+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SOICARE 4.3L Telekomandë Kapaciteti i madh Mjegullues tejzanor i ajrit me mjegull të ftohtë


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Guangdong
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-TH31
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS
Sasia minimale Rendit:2000 Pieces
Çmimi:për negociatë
Details paketimit:12 Copë / kuti kartoni
Koha për dorëzim:Ditët 25-45 varen nga sasia
Kushtet e pagesës:50% depozitë, bilanci para dorëzimit
Aftësia furnizimit:Copa 100000 në muaj


përshkrim i produktit

4.3L Telekomandë Kapaciteti i madh Humasifikuesi tejzanor i ajrit me ujë acid hipoklor duke përdorur

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

1. Vendosja e kontrollit nga distanca dhe kohëmatësit: Lehtë për t'u përdorur, ju mund të përdorni të gjitha funksionet me telekomandë ose vetëm një prekje të një butoni, mund të optimizoni mjedisin tuaj për punë ose gjumë! 3 modalitete të vazhdueshme me kohëmatës 120/240/480 në një orar, energjia do të ndërpritet kur të arrihet koha e vendosjes që nuk keni nevojë të shqetësoheni për lagështimin e tepërt.

2. PROJEKTIMI MBYLLJE: Hiqni kapakun për të shtuar ujë të freskët në rezervuarin e ujit, pa pasur nevojë të çmontoni lagështuesin tuaj për të pastruar çdo vend, më të lehtë për tu rimbushur dhe pastruar sesa lagështuesit tradicionale. SHENIM: Uji i fortë ose i filtruar është i mirë, pastrimi ditor ose javor sugjerohet për shëndetin tuaj 

3. LAGESHTESI: Gryka rrotulluese 360 ​​° gradë siguron një nivel të barabartë lagështie të shpërndarë në shtëpi. Lagështoni dhomën e gjumit në mënyrë më të barabartë.

4. Mbyllja automatike, e sigurt në përdorim: Për të shmangur lagështimin e tepërt dhe për të siguruar sigurinë, lagështuesi do të mbyllet automatikisht kur uji mbaron ose kur niveli i ujit është hequr.


specifikimet
kapacitet3.2L
zhurmë<35dB (A)
tension220-240 / 50Hz
Vlerësuar me energji elektrike27W
materialABS
Lheight7 Color Dritë LED
Aplikacion25 deri në 35 metër katrors
Koha e fundit15hours
SafetyFikja automatike kur nuk ka ujë
Umadhësia e nit18.5x18.5x32CM
Madhësia e kutisë së ngjyrave19x19x34CM
Package12 copë / kuti kartoni
Cmadhësia e artonit58.5x39.5x69.5CM
N.W / kartoni 11kgs
G.W / kartoni 13kgs


NA KONTAKTONI