+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-L30 400ml amazon shpërndarës aromash thelbësore ultrasonike me drithëra druri amazon


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-L30
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Sasia minimale Rendit:100 Pieces
Details paketimit:71.8 * 54.6 * 27.5cm / 12 Copë
Aftësia furnizimit:Copa 100000 në muaj


përshkrim i produktit

400ml amazon përhapës i aromës së vajit tejzanor me kokërr druri

Bëni një mënyrë jetese aromatike dhe të rehatshme

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

· Projektimi i kokrrave të nxehta të drurit

· Me altoparlant Bluetooth

· Përhapës aromash tejzanor i disponueshëm për vaj esencial të pastër.

· 400ml kapacitet i madh 

· Ndriçimi shumëngjyrësh i dritës LED dhe i dritës me ngjyra të vendosshme 

· Vendosja e kohëmatësit, porosia është ON / 2H / 4H / 6H.

· Vendosja e mjegullës, mjegulla e ulët / e lartë

· Automatikisht fiket kur nuk ka ujë ose kohë.  


specifikimet
kapacitet400ml
Fuqia Input12W
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V, 500mA
materialABS + PP
Dritë7 drita LED shumëngjyrëshe
KohëmatësON / 2H / 4H / 6H
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisë166 x 166 x 219mm
pesha Njësia550g
Madhësia e kutisë së ngjyrave* 17.2 17.2 * 25.5cm
paketë12pcs / CTN
Madhësia kartoni71.8 x 54.6 x 27.5 cm
NW / kartonikgs 7
GW / kuti kartonikgs 9


NA KONTAKTONI