+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

Telekomandë SP-L29 Soicare 300ml vaj esencial i zgjuar i shtëpisë, shpërndarës aromaterapie i altoparlantit muzikor Bluetooth


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

SOICARE

Numri Modeli:

SP-L29

funksion:

Soicare telekomandë 300ml vaj esencial i zgjuar i shtëpisë bluetooth folës muzikor shpërndarës aromaterapie

 

aksesorë:

Manual, Përshtatës

Sasia minimale Rendit:

500 Pieces

Madhësia e njësisë:

16X16X21 cm

Aftësia furnizimit:

Copa 10000 në muaj

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS

Kushtet e pagesës

T / T, LC, PAYPAL, ALIBABA SIGURIMI, PAYONEE


përshkrim i produktit

·        Muzikant BluetoothNjë nga gjërat e domosdoshme për ahengjet familjare. Drejtuesi i Pavarur Bluetooth i integruar në shpërndarësin e Muzikës. Sasia e mjegullës së spërkatjes do të ndjekë ritmin e muzikës. Sa më i shpejtë të jetë ritmi i muzikës, aq më shpejt sasia e mjegullës do të ndryshojë. Ju mund të vallëzoni muzikë shoqëruese dhe drita dinamike që ndryshojnë, duke krijuar një atmosferë hapësinore të relaksuar, romantike, shumëngjyrëshe.

·        Telekomanda & KohëmatësiShpërndarësi 300ML ka 4 mënyra të kohëmatësit të mjegullës së spërkatjes: 60Min / 120Min / Modaliteti i ndërprerjes / Vazhdimi i mjegullës. Mund të përshtateni me një kostum për modalitetin e mjegullës para se të bini në gjumë duke përdorur butonat e difuzorit ose telekomandës. Dhe si një dritë gjumi, mund të përdorni telekomandën për të ndezur / fikur dritën e natës kur zgjoheni në mesnatë, gjë që e bën jetën tuaj më të lehtë dhe të rehatshme.

·        8 Drita e Ndryshimit të NgjyraveShpërndarësi i vajit thelbësor i pajisur me 8 drita LED qetësuese të ngjyrave ju inkurajon të ndiheni të qetë dhe të relaksuar gjatë natës. Ndriçimi i shkëlqyeshëm i dritës shumëngjyrëshe dhe romanca dhe shkëlqimi i mjegullës krijojnë së bashku një kohë të ngrohtë dhe romantike për një takim apo festë. Dhe shpërndarësi i dritës së natës mund të përdoret gjithashtu si një llambë pranë shtratit dhe llambë tavoline për dhomën e gjumit, studimin ose vendin e punës.

·        Humidifier tejzanor AirLagështuesi i ajrit miraton teknologjinë e mjegullës tejzanor, duke mbajtur përbërësit efektivë të vajrave thelbësorë, duke lejuar që vajrat esencialë dhe molekulat e ujit të tretur në ujë të lirohen plotësisht në ajër dhe të përthithen më lehtë nga trupi, duke ushqyer lëkurën dhe duke rritur lagështinë e ajrit . Dhe lagështuesi është ultra i qetë, ju mund të shijoni gjumë pa zhurmë.

·        Jetë e Shëndetshme dhe e SigurisëPas shtimit të vajrave thelbësorë, shpërndarësi i aromës krijon një aromë të këndshme sfondi të këndshëm në një dhomë, e cila mbulon erën e kafshëve shtëpiake ose pirjes së duhanit ose ndonjë gjë tjetër të keqe, lehtëson lodhjen dhe stresin mendor. Difuzori i mbyllur në mbylljen automatike pa ujë dhe përdorimi i materialit PP rezistent ndaj korrozionit, jo-toksik dhe izolim i mirë elektrik, i cili siguron sigurinë e juve dhe të familjes suaj.


specifikimet

Tensioni i përshtatësit

100-240V

Fuqija

12W

zhurmë

<30dB

material

PP + ABS

Rezervuari i ujit

300ML

Prodhimi i difuzorit:

DC24V / 0.65A

Siguri

Fikja automatike kur nuk ka ujë

funksion:

Altoparlant Bluetooth, lagështues, aromaterapi

Madhësia e kutisë së ngjyrave:

17.6x17.6x25cm

NW

0.7 kg

GW

1.00 kg


NA KONTAKTONI