+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

Altoparlantë qeramikë Bluetooth Bluetooth SP-L28 300ml Kontrollues i APP-së me shpërndarës tejzanor të aromës


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:KINA
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-L28
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Sasia minimale Rendit:100 Pieces
Details paketimit:49.3 * 40 * 31cm / 8 Copë
Aftësia furnizimit:Copa 100000 në muaj


përshkrim i produktit

300ml folës Bluetooth qeramik telekomandë shpërndarës tejzanor i aromës

Bëni një mënyrë jetese aromatike dhe të rehatshme

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

1. Mjegull: aromaterapia me mjegull të ftohtë, funksionon në heshtje, shumë e përshtatshme për përdorim në jetë dhe punë. Me kapacitet prej 300ml, mjegulla mund të zgjasë më shumë se 10 orë. Prodhimi i mjegullës së këtij difuzori është rreth 30-40ml / h, i përshtatet hapësirës 20-30㎡.

2.Drita: Ky shpërndarës aromash ka 7 drita shumëngjyrëshe LED. Mund ta vendosni në një ngjyrë fikse.

3. KONTROLLI APP: koha e punës, drita dhe luajtja e muzikës, të gjitha mund të kontrollohen nga APP lehtësisht në telefonin tuaj.  

4.Siguria: Projektuar me funksionin e fikjes automatike, difuzori do të ndalojë së punuari automatikisht kur uji mbaron ose koha mbaron. 


specifikimet
kapacitet300ml
Fuqia Input7W
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V, 7W 
materialPP + ABS + Qeramikë + Xhel silicë
Dritë7 drita LED shumëngjyrëshe
KohëmatësVendosur në APP
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisë* 18 15.5 * 11cm
pesha Njësia678g
Madhësia e kutisë së ngjyrave* 23.8 19 * 14cm
paketë8pcs / CTN
Madhësia kartoni* 49.3 40 * 31cm
NW / kartonikgs 11
GW / kuti kartonikgs 11.8


NA KONTAKTONI