+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-L12M 700ml, shpërndarës i aromës tejzanor të altoparlantëve


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-GJ12M
Certifikim:ISO9001-2015,CE, RoHS, UL, FCC, SGS 
Sasia minimale Rendit:1Copë
Details paketimit:565 565 * * 287mm / 4pcs
Aftësia furnizimit:1copë 00000 për muaj


përshkrim i produktit

700ml shpërndarës ultrasonik i aromës tejzanor

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

Hum Lagështues aromash tejzanor shumëfunksional i nivelit të lartë i disponueshëm për çdo vaj esencial 100% të pastër.

Color Ngjyra RGB që ndryshon dritën LED dhe ngjyrën e lehtë të vendosshme

(duke ndryshuar / e kuqe / jeshile / blu / e fikur) 

Setting Cilësimi i kohëmatësit, porosia është Aktiv / 30/60/120 / 180min / Joaktiv.

Capacity Kapacitet i madh mjegulle për të furnizuar lagështi shtesë me mjegull dy nivele (L / H)

● Ndërtoni në altoparlant Bluetooth që të luani muzikë në telefonin tuaj.

Volume Vëllimi i lartë i mjegullës: 90-120ml / orë   

Volume Vëllimi i ulët i mjegullës: 50-70ml / orë                       

Time Koha e vazhdueshme e punës: 6-14h 

Turn Fikni automatikisht kur mbaron uji.

● Ky shpërndarës ultrasonik i aromës ultrasonike të nivelit të lartë, do të përputhet dhe zbukurojë shtëpi dhe zyra moderne të dekoruara, madje edhe hotel luksoz. 


specifikimet
kapacitet700ml
Fuqia Input12W
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V / 0.5A 
materialABS + PP
DritëNgjyra RGB
KohëmatësAktiv / 30/60/120 / 180min / Joaktiv.
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisëΦ260 * Φ601mm
pesha Njësia2KG
Madhësia e kutisë së ngjyrave275 * 275 * 271mm
paketë4 copë / ctn
Madhësia kartoni565 * 565 * 287mm
NW / kartonikgs 6.4
GW / kuti kartonikgs 7.5


NA KONTAKTONI