+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-L10M SOICARE 400ml drithëra druri mjegull e madhe tejzanor Aromatherapy me folës Bluetooth shpërndarës vaj esencial


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

SOICARE

Numri Modeli:

SP-L10M

funksion:

SOICARE 400ml drithëra druri mjegull e madhe tejzanor Aromatherapy me folës Bluetooth shpërndarës vaj esencial

  

aksesorë:

Manual, Përshtatës

Sasia minimale Rendit:

500 Pieces

Madhësia e njësisë:

* 16 16 * 10cm

Aftësia furnizimit:

Copa 10000 në muaj

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS

Kushtet e pagesës

T / T, LC, PAYPAL, ALIBABA SIGURIMI, PAYONEE


përshkrim i produktit

·        Kontroll Wireless App & Altoparlant V4.2 Bluetooth: Difuzori i aromaterapisë është i shpejtë dhe i qëndrueshëm për të lidhur Bluetooth-in e telefonit brenda 13ft. Ajo vjen me zë stereofonik superior dhe vëllim të lartë përreth mbushur brenda. Vendosja e kohëmatës, Kontrolli i mjegullës, Muzikant, Kontrolli i dritës në aplikacion. Altoparlanti mund të përdoret veçmas. I pajtueshëm me Android 4.3+, iOS 4.0+ (Mbështetni të gjitha llojet e telefonit celular përveç telefonit Google) iOS duhet të ndizet Bluetooth dhe të lidhë shpërndarësin para se të shkarkoni APP "Aromalife".

·        Kapacitet i madh 400ml dhe shumë funksione: Difuzori dhe lagështuesi i aromës funksion i dyfishtë, mund të shtoni disa pika vaj esencial në ujë, pas disa sekondash do të mbusheni me aromën e vajrave thelbësorë. Mbrojtja e mjedisit Rezervuari i ujit PP, duke parandaluar në mënyrë efektive korrozionin e vajrave thelbësorë dhe të qëndrueshëm. Ky shpërndarës aromash mund të zgjasë për 10 orë me një kapacitet rezervuar uji 400ml. Teknologjia tejzanore e adaptuar, ky shpërndarës është jashtëzakonisht i qetë kur punon.

·        Ndriçimi Kontrollit: Trupi i drithërave të drurit dhe maska ​​e hardhisë me lule të zbrazëta, dritat dhe mjegulla në rritje duke ju bërë të ndiheni sikur jeni gjithmonë në një kopsht madhështor misterioz të ëndrrave. Ngjyra mund të ciklohet përmes ose ta vendosë atë në një ngjyrë fikse. ndërfaqja unike e ndriçimit me ekran me prekje të rrumbullakët, e vendosur lehtë në aplikacion, ju do të merrni plotësisht ngjyra për të përmbushur nevojat tuaja të ndryshme.

·        Përhapës Ultrasonic Cool Mist: llak është më delikat dhe i butë, përmirëson sigurinë ndërsa përmirëson aromën e vetë vajit esencial Efikasiteti dhe përhapet në mënyrë të barabartë. Funksioni i fikjes automatike pa ujë, sapo të mbarojë uji, difuzori do të mbyllet automatikisht. Nuk përdoret nxehtësi, duke e bërë atë të sigurt për fëmijët dhe kafshët shtëpiake.

·        Dhurata perfekte: Zbatimi i aromaterapisë mund të lehtësojë ankthin dhe depresionin, të përmirësojë cilësinë e jetës dhe gjumit. Ky shpërndarës vaji esencial aromaterapie përmban një kokërr druri super modern, si një copë dekorative. Kontroll i lëvizshëm i aplikacioneve, drita shumëngjyrëshe. E përsosur për burra dhe gra në zyra shtëpie dhe biznesi. Shtë një zgjedhje e mirë të përdorni këtë shpërndarës të bukur si dhurata për miqtë dhe familjet tuaja, të dashuruarit.


specifikimet

Tensioni i përshtatësit

100-240V

Fuqija

12W

zhurmë

<30dB

material

PP + ABS

Rezervuari i ujit

400ML

Tipi:

Humidifier Cool-Mist Impeller

Siguri

Fikja automatike kur nuk ka ujë

funksion:

Altoparlant Bluetooth, lagështues, aromaterapi

Madhësia e kutisë së ngjyrave:

* 18.1 18.1 * 11.0cm

NW

0.65 kg

GW

1.00 kg


NA KONTAKTONI