+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-L07 Kontroll i aplikacioneve të altoparlantëve Bluetooth 350ml Smart WIFI Aroma Diffuser


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Shenzhen
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-L07
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Sasia minimale Rendit:100 Pieces
Çmimi:për negociatë
Details paketimit:18Pjesë / kuti kartoni
Koha për dorëzim:Ditët 20-45 varen nga sasia
Kushtet e pagesës:Depozitë 50%, bilanc 50% para dorëzimit
Aftësia furnizimit:Copa 100000 në muaj


përshkrim i produktit

350ml Kontroll i aplikacionit të Altoparlantëve Bluetooth Smart WIFI Aroma Diffuser

Bëni një mënyrë jetese aromatike dhe të rehatshme

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

1. Kontrolli i aplikacionit: kontrolloni të gjithë funksionin e difuzorit me APP telefonik të vogël "Hydrone". Pasi komanda të dërgohet me sukses, difuzori do të funksionojë pa ndezur APP-në e telefonit. Nuk është e nevojshme të ecni në pajisje për të rregulluar funksionin, por tani mund ta kontrolloni këtë shpërndarës me një aplikacion në telefonin tuaj!

2. Player Bluetooth Music Music: Mund të lidhet me pajisje Bluetooth të tilla si smartphone, tableta dhe kompjuterë për të porositur muzikë të rehatshme. Çfarë është më shumë sesa një shpërndarës vaji dhe një lagështues, me këtë pajisje, ajo gjithashtu përmban lexues / altoparlant muzikor që ju të mund të shijoni prodhimin e aromës nga ajo, por gjithashtu luan muzikën tuaj të preferuar nga pajisja.

3. Aromaterapia & Zbulimi i Humifikimit: Një shpërndarës vaji esencial i cili përmban prodhimin e mjegullës prej 0.035 gallons në ditë. Krijon një mjedis aromatik me të ndërsa jeni në punë ose në kohën e lirë për t'ju ndihmuar të relaksoheni.

4.Siguria: Projektuar me funksionin e fikjes automatike, difuzori do të ndalojë së punuari automatikisht kur uji mbaron ose koha mbaron. 

5. Dritë natyrale me ngjyra: Ka drita shumëngjyrëshe LED. Drita mund të ciklet me 7 ngjyra. Ose, mund të vendoset në një ngjyrë fikse.

6. Koha e matjes: Me butonin “MIST”, mund të vendosni 5 kohëmatës të modelit 30 min, 60 min, 120 min, 180min dhe të vazhdueshëm. Gjatë kohës 7-15 orë.


specifikimet
kapacitet350ml
të dhënaAC100V-240V 50 / 60Hz
prodhimDC24V / 0.65A
zhurmë<35dB (A)
materialABS + PC + PP
Dritë7 drita LED shumëngjyrëshe
Kohëmatës30/60/120 / 180min / ON
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisëΦ14.3 * 17cm
pesha Njësia660g
Madhësia e kutisë së ngjyrave* 15 15 * 17.9cm
paketë18 copë / kuti kartoni
Madhësia kartoni* 47 47 * 38cm
NW / kartonikgs 12
GW / kuti kartonikgs 13


NA KONTAKTONI