+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-G14M 100 ml shpërndarës aromash tejzanor i orës shumëfunksionale


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-G14M
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS 
Sasia minimale Rendit:1Piece
Details paketimit:50.7 38 * * 25.5cm / 12pcs
Aftësia furnizimit:Copa 100000 në muaj


përshkrim i produktit

SP-G14M 100 ml shpërndarës aromash tejzanor i orës shumëfunksionale  

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

Design Dizajn modern në formë unike me kontroll sensual të prekjes

Material Material special me veshje UV për të krijuar pamjen e shkallës së lartë 

Functions Funksione shtesë më praktike: Kontrolli i prekjes, Cilësimi i modalitetit, Ekrani i kohës LED, Dritat e natës LED RGB, Cilësimi i Kohëmatësit 

Design Dizajn neutral për femrat dhe meshkujt

● Ky shpërndarës ultrasonik i aromës ultrasonike të nivelit të lartë, do të përputhet dhe dekorojë shtëpi dhe zyra moderne të dekoruara, madje edhe hotel luksoz. 


specifikimet
kapacitet100ml
Fuqia Input12W
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V / 0.5A 
materialABS + PP
DritëDrita e natës RGB
Kohëmatës30/60 / 180min / ON
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisë117x113x160mm   
pesha Njësia600g
Madhësia e kutisë së ngjyrave* 12.3 12.3 * 24cm
paketë12 copë / ctn
Madhësia kartoni* 50.7 38 * 25.5cm
NW / kartonikgs 7.2
GW / kuti kartonikgs 7.81


NA KONTAKTONI