+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-L30 SOICARE 400 ml amazon shpërndarës i aromës së vajit esencial ultrasonik me kokrra druri


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-L30
Certifikim:ISO9001-2015,CE,RoHS,UL,FCC,SGS
Sasia minimale Rendit:100 Pieces
Details paketimit:71.8*54.6*27.5cm / 12 Pieces
Aftësia furnizimit:Copa 100000 në muaj


përshkrim i produktit

400ml amazon popular wood grain ultrasonic essential oil aroma diffuser

Bëni një mënyrë jetese aromatike dhe të rehatshme

Funksionet dhe veçoritë kryesore:

·Hot wood grain design

·With bluetooth speaker

·Ultrasonic aroma diffuser available for pure essential oil.

·400ml big capacity 

·Colorful changing LED light and light color settable 

·Timer setting, the order is ON/2H/4H/6H.

·Mist setting, low/high mist

·Auto-power off when no water or time is up.  


specifikimet
Kapaciteti400ml
Fuqia Input12W
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V, 500mA
materialABS + PP
Dritë7 drita LED me ngjyra
KohëmatësON/2H/4H/6H
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisë166 x 166 x 219mm
pesha Njësia550g
Madhësia e kutisë së ngjyrave* 17.2 17.2 * 25.5cm
paketë12pcs / CTN
Madhësia kartoni71.8 x 54.6 x 27.5 cm
NW / kartonkgs 7
GW / kartonkgs 9


Kontaktoni