+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-L12M SOICARE 700 ml shpërndarës i altoparlantëve luksoz me bluetooth shpërndarës tejzanor i aromës


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-GJ12M
Certifikim:ISO9001-2015,CE,RoHS,UL,FCC,SGS
Sasia minimale Rendit:1Copë
Details paketimit:565 565 * * 287mm / 4pcs
Aftësia furnizimit:1copë 00000përmuaj


përshkrim i produktit

700ml high-end luxury bluetooth speaker diffuser ultrasonic aroma diffuser

Funksionet dhe veçoritë kryesore:

●High-end multifunctional ultrasonic aroma humidifier available for any 100% pure essential oil.

●RGB color changing LED light and light color settable

(changing/red/green/blue/off) 

●Timer setting, the order is On/30/60/120/180min/Off.

●Large mist capacity to supply extra moisture with two level mist (L/H)

●Build in bluetooth speaker for you to play music on your phone.

●High mist volume: 90-120ml/h   

●Low mist volume:50-70ml/h                       

●Continuous working time:6-14h 

●Automatically turn off when water runS out.

● This high-end, classic, modern ultrasonic aroma diffuser will match and decorate high-grade modern decorated home and office, even luxury hotel. 


specifikimet
Kapaciteti700ml
Fuqia Input12W
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V / 0.5A
materialABS + PP
DritëNgjyra RGB
KohëmatësOn/30/60/120/180min/Off.
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisëΦ260*Φ601mm
pesha Njësia2KG
Madhësia e kutisë së ngjyrave275 * 275 * 271mm
paketë4 copë / ctn
Madhësia kartoni565 * 565 * 287mm
NW / kartonkgs 6.4
GW / kartonkgs 7.5


Kontaktoni