+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-G14M SOICARE 100 ml shpërndarës aromash tejzanor me orë shumëfunksionale


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-G14M
Certifikim:ISO9001-2015,CE,RoHS,UL,FCC,SGS
Sasia minimale Rendit:1Piece
Details paketimit:50.7 38 * * 25.5cm / 12pcs
Aftësia furnizimit:Copa 100000 në muaj


përshkrim i produktit

SP-G14M 100 ml shpërndarës aromash tejzanor i orës shumëfunksionale  

Funksionet dhe veçoritë kryesore:

●Modern design in unique shape with sense touch control

●Special material with UV coating to create the high-grade appearance 

●More practical additional functions: Touch control, Mode setting, LED time display, LED RGB night lights, Timer setting 

●Dizajn neutral si për femra ashtu edhe për meshkuj

●This high-end, classic, modern ultrasonic aroma diffuser will match and decorate high-grade modern decorated home and office, even luxury hotel. 


specifikimet
Kapaciteti100ml
Fuqia Input12W
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V / 0.5A
materialABS + PP
DritëDrita e natës RGB
Kohëmatës30/60/180 min/ON
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisë117x113x160mm
pesha Njësia600g
Madhësia e kutisë së ngjyrave* 12.3 12.3 * 24cm
paketë12 copë / ctn
Madhësia kartoni* 50.7 38 * 25.5cm
NW / kartonkgs 7.2
GW / kartonkgs 7.81


Kontaktoni