+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SOICARE Dizajn i thjeshtë 2.2L Aromatherapy Essential Oil Humidifier Diffuser


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Guangdong
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-H01
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS
Sasia minimale Rendit:5000 Pieces
Çmimi:për negociatë
Details paketimit:6 Copë / kuti kartoni
Koha për dorëzim:2Ditët 5-45 varen nga sasia
Kushtet e pagesës:50% depozitë, bilanci para dorëzimit
Aftësia furnizimit:1copë 00000 për muaj


përshkrim i produktit

2.2L Llamba e dritës së natës Humidifier tejzanor i ajrit

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

  1. Humidifikues efikas për dhoma gjumi: Me rezervuar të madh 2 2L, lagështuesi i ftohtë i mjegullës lejon deri në 24 orë punë në mjegull të ulët. Merrni frymë me ajër të pastër në shtëpinë tuaj.

  2. WHISPER-QUIET: Teknologjia e saj tejzanor funksionon me një shpejtësi të heshtur 35dB. Kontrollet e heshtura dhe mbyllja automatike e dritës treguese ju lejojnë të shijoni gjumë të rehatshëm, pa shqetësime.

     3. NDALIMI AUTO, I SIGURT N US P USRDORIM: lagështuesi për dhomën e gjumit do të mbyllet automatikisht me ndezjen e dritës LED të kuqe kur mbaron uji. Ju mund ta çlironi plotësisht shqetësimin tuaj për atë se do të thahet kur flini.


specifikimet
kapacitet2.2L
zhurmë<35dB (A)
Tensioni vlerësuaratAC110V ose AC 220v
Frekuenca e vlerësuar50 / 60HZ
Vlerësuar me energji elektrike18W
materialABS
Dritë7 Dritë LED me ngjyra
Vëllimi i mjegullës200ml / h
Koha e fundit11hours
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisë160 * 150 * 230mm
pesha Njësia600g
Madhësia e kutisë së ngjyrave16.3 17 * * 26 cm
paketë6 copë / kuti kartoni
Madhësia kartoni* 53 35 * 28cm
NW / kartonikgs 4
GW / kuti kartonikgs 5


NA KONTAKTONI