+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SOICARE 4L Humidifier tejzanor i ajrit me kapacitet të madh


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Guangdong
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-H22
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS
Vendi i origjinës:Guangdong
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-H22
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS


përshkrim i produktit

Lagështuesi tejzanor i ajrit me kapacitet të madh 4L

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

1. Lagështia e dhomës së fjetjes: Gryka rrotulluese 360 ​​° gradë siguron një nivel të barabartë lagështie të shpërndarë në shtëpi. Merrni frymë me ajër të pastër në shtëpinë tuaj.

2. Kapaciteti i lartë: Një rezervuar me ujë 4 litra lejon për më shumë se 37 orë përdorim të vazhdueshëm në vendosjen më të ulët të mjegullës. në ambientin më të lartë, Humidifier Pompon Deri në 300 ml / orë mjegull. 

3. KONTROLLI I MJETIT TRE MREKULLUESHREM TRE PRECIS: Projektuar me kontrollin e mjegullës së butonit të thirrjes, ju mund të rregulloni vëllimin e daljes së mjegullës në nivelin ideal të lagështisë për rehati dhe shëndet nga tasta e thirrjes. Cila është më precize sesa kontrolli i butonit. 

4. Ndalesa automatike: Lagështuesi i ftohtë i mjegullës automatikisht mbyllet kur mbaron uji. Do të rifillojë automatikisht pasi të zëvendësohet rezervuari ose uji. 


specifikimet
kapacitet4L
zhurmë<35dB (A)
Tensioni vlerësuaratAC110V ose AC 220v
Frekuenca e vlerësuar50 / 60HZ
Vlerësuar me energji elektrike23W
materialABS
Vëllimi i mjegullës300ml / h
Koha e fundit13hours
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisë160 * 350 * 160mm
pesha Njësia600g
Madhësia e kutisë së ngjyrave185 * 375 * 185mm
paketë6 copë / kuti kartoni
Madhësia kartoni410 * 410 * 390
NW / kartonikgs 5.13
GW / kuti kartoni7.11kgs


NA KONTAKTONI