+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

Djegës i ngrohtë vaji me dylli të aromës qelqi SP-WBL07-S


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Kinë

Emri i markës:

Soicare

Numri i modelit:

SP-WBL07-S

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS


përshkrim i produktit

Ndezës i ngrohtë me xham mozaik
Bëni një mënyrë jetese aromatike dhe të rehatshme

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:
Ndezësi i ngrohtë në stilin xhami është mjaft fantastik, duket shumë bukur.
Ka një strukturë të veçantë për të mbrojtur llambën nga djegia.
Mënyrë perfekte pa flakë për të mbushur shtëpinë tuaj me aromë.specifikimet

Fuqija

25W

tension

110-230V

Lloji i prizës

Prizë SHBA / MB / EURO / AU

Zona e Zbatimit

shtëpie

material

Gotë

Madhësia e njësisë

13 13 * * 15.50 cm

Aplikacion:

dhomen e ndenjes, dhomen e gjumit, hotelin etj

Përdorim

Ngrohësi i ndriçimit për ngrohjen e qiriut aromatik

funksion

Dekorimi i shtëpisë, freskues ajri


NA KONTAKTONI