+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-WBL07-S qelqi elektrik elektrik me parfum të parfumuar me dylli vaji më të ngrohtë


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Soicare

Numri Modeli:

SP-B002

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS

Sasia minimale Rendit:

1000 Pieces

Details paketimit:

43x28x22cm / 6 Copë

Aftësia furnizimit:

Copa 50000 në muaj


përshkrim i produktit

Djegës aromash 3D
Bëni një mënyrë jetese aromatike dhe të rehatshme

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:
Djegësi në stilin xham 3D është mjaft fantastik, duket shumë bukur.
Ka një strukturë të veçantë për të mbrojtur llambën nga djegia.
Mënyrë perfekte pa flakë për të mbushur shtëpinë tuaj me aromë.

specifikimet

Fuqija

25W

tension

110-230V

Lloji i prizës

Prizë SHBA / MB / EURO / AU

Zona e Zbatimit

shtëpie

material

Gotë

Madhësia e njësisë

D11 * H14cm

Aplikacion:

dhomen e ndenjes, dhomen e gjumit, hotelin etj

Përdorim

Ngrohësi i ndriçimit për ngrohjen e qiriut aromatik

funksion

Dekorimi i shtëpisë, freskues ajri


NA KONTAKTONI