+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-WBL06-S aparat shtëpiak dekorativ aromatik terapi vaji djegës shtëpiak


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Soicare

Numri Modeli:

SP-B001

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS

Sasia minimale Rendit:

1000 Pieces

Details paketimit:

45x30x20cm / 6 Copë

Aftësia furnizimit:

Copa 50000 në muaj


përshkrim i produktit

Djegës dylli aromash
Bëni një mënyrë jetese aromatike dhe të rehatshme

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:
Djegësi duket shumë bukur, dhe ju mund të vendosni qiri të vogël ose vaj aromatik në pjesën e sipërme të enës, pastaj prisni për disa minuta, dhe dhoma juaj do të mbushet me erëra të mira.

specifikimet

Fuqija

25W

tension

110-230V

Lloji i prizës

Prizë SHBA / MB / EURO / AU

Zona e Zbatimit

shtëpie

material

Qelq + Qeramikë

Madhësia e njësisë

12 12 * * 14.2 cm

Lloji i llambës:

Llambë qeramike E12 ose GU10

Aplikacion:

dhomen e ndenjes, dhomen e gjumit, hotelin etj


NA KONTAKTONI