+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-WBL08-S SOICARE Glass Electric Scented Wax Warmer Oil Burner


Detajet Shpejta

Place   of Origin:

Kinë

Emri i markës:

Soicare

Model   Number:

SP-WBL07-S

Certifikim:

ISO9001-2015,CE,RoHS,UL,FCC,SGS


përshkrim i produktit

Mosaic glass warm burner
Bëni një mënyrë jetese aromatike dhe të rehatshme

Funksionet dhe veçoritë kryesore:
Mosaic glass style warm burner is quite fantastic, looks very beautiful.
It has a special structure for protecting lamp from burning out.
Perfect flame-free way to fill your home with fragrance.specifikimet

Fuqija

25W

tension

110-230V

Lloji i prizës

USA / UK / EURO /AU plug

Zona e Zbatimit

shtëpie

material

Gotë

Madhësia e njësisë

13 13 * * 15.50 cm

Aplikacion:

living room, bedroom, hotel and so on

Përdorim

Light-Up Warmer for Warming Scented Candle

funksion

Home Decoration,Air Freshener


Kontaktoni