+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-WBL07-S Ngrohës vaji ngrohës prej xhami elektrik me aroma 3D SOICARE


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Soicare

Numri Modeli:

SP-B002

Certifikim:

ISO9001-2015,CE,RoHS,UL,FCC,SGS

Sasia minimale Rendit:

1000 Pieces

Details paketimit:

43x28x22cm / 6 Copë

Aftësia furnizimit:

Copa 50000 në muaj


përshkrim i produktit

3D aroma burner
Bëni një mënyrë jetese aromatike dhe të rehatshme

Funksionet dhe veçoritë kryesore:
3D glass style burner is quite fantastic, looks very beautiful.
Ka një strukturë të veçantë për mbrojtjen e llambës nga djegia.
Mënyra e përsosur pa flakë për të mbushur shtëpinë tuaj me aroma.

specifikimet

Fuqija

25W

tension

110-230V

Lloji i prizës

USA / MB / EURO / AU prizë

Zona e Zbatimit

shtëpie

material

Gotë

Madhësia e njësisë

D11 * H14cm

Aplikacion:

sallon, dhomë gjumi, hotel etj

Përdorim

Ngrohës me dritë për ngrohjen e qiririt aromatik

funksion

Dekorimi i shtëpisë,freskues ajri


Kontaktoni