+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-WBL06-S SOICARE Aromë dekorative me qelq shtëpie Aromaterapi djegëse elektrike shtëpiake me vaj


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Soicare

Numri Modeli:

SP-B001

Certifikim:

ISO9001-2015,CE,RoHS,UL,FCC,SGS

Sasia minimale Rendit:

1000 Pieces

Details paketimit:

45x30x20cm / 6 Copë

Aftësia furnizimit:

Copa 50000 në muaj


përshkrim i produktit

Aroma wax burner
Bëni një mënyrë jetese aromatike dhe të rehatshme

Funksionet dhe veçoritë kryesore:
The burner looks very beautiful, and you can put small candle or fragrant oil in the top of the dish, then wait for some minutes, and your room will be filled with good smells.

specifikimet

Fuqija

25W

tension

110-230V

Lloji i prizës

USA / MB / EURO / AU prizë

Zona e Zbatimit

shtëpie

material

Glass+Ceramic

Madhësia e njësisë

12 12 * * 14.2 cm

Lloji i llambës:

E12 or GU10 ceramic lampholder

Aplikacion:

sallon, dhomë gjumi, hotel etj


Kontaktoni