+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

Qirinjtë aromatikë të shtyllës me etiketë private SOICARE


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Kinë

Emri i markës:

Soicare

Numri i modelit:

SP-C08

Kapaciteti:

50-500g

materiali:

Dylli i sojës

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS, FCS, FCC, SGS

Sasia minimale e porosisë:

500 Pieces

Detajet e paketimit:

24 Copë / Karton

Koha e dërgimit:

30 ditë për 500 copë


përshkrim i produktit
  • TË FRYMUARA NGA NATYRA- Qiri i shtyllës SOICARE sjell natyrën brenda, ndriçon hapësirën tuaj dhe krijon një atmosferë paqeje, vetëm ngrohtësia natyrale e dyllit të pastër që përhapet në çdo centimetër të hapësirës suaj.
  • Mjeshtëri e hollë:Çdo qiri derdhet me dorë dhe lyhet me dorë nga mjeshtrit. Dyll parafine dhe fitil pambuku me cilësi të lartë, të gjitha të djegura në fabrikë, sigurohuni që çdo qiri që merrni të jetë pa erë, pa tym dhe pa pika
  • KOHË EKSTREME E GJATË DJEGJES- Seti qirinjsh prej 3 ka gjithsej 210 orë kohë djegieje, pavarësisht nëse është për raste urgjente ose dekor fshatar në shtëpi, dekor i oxhakut për dhomat e ndenjes, dekorimi i dasmave, ose dëshironi vetëm qirinj me shtylla pa aromë për shtëpi, qirinjtë me shtylla të mëdha SOICARE mund të takohen të gjitha kërkesat tuaja!
  • Eco-Friendly-Çdo qiri pa aromë SOICARE është bërë nga dylli me cilësi të lartë dhe fitil pambuku me bazë bimore, çdo qiri me shtyllë fshati është 100% pa vaj palme ose yndyrë shtazore që shkatërron njerëzit dhe planetin. Kështu që nuk keni pse të zgjidhni mes bukurisë dhe moralit.


specifikimet

material

dyll blete, dyll soje, dyll parafine, dyll palme, dyll kokosi, cdo dyll perzierje sipas kerkeses

Formë

Fruta, kafshë, shkop, lule, SHTYLLA, yll, zemër, top, tjetër, lloj piramide, çdo formë mund të personalizohet

përdorim

Ditelindje, Dasma, Aktivitete Fetare, Festa, Qiri Votive, Dekorime Shtepie, Pushime, Bare, Joga dhe Meditim, per dhurate

rast

Krishtlindje, Kthim në shkollë, Dita e Babait, Pashkë, Falënderime, Viti i Ri Kinez, Dasma, Viti i Ri, Dita e Shën Valentinit, Diplomimi, Halloween, Dita e Nënës

punuar me dorë

Po

Pesha e dyllit

50g-500g

Parfum

Aromë e personalizuar


Kontaktoni