+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SOICARE Decorative Glass Jar Soy Wax Luxury Crystal Scented Candle


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Kinë

Emri i markës:

Soicare

Numri i modelit:

SP-C06

Kapaciteti:

340g

materiali:

Dylli i sojës

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS, FCS, FCC, SGS

Sasia minimale e porosisë:

500 Pieces

Detajet e paketimit:

32*22*24cm / 12 Copë

Koha e dërgimit:

30 ditë për 500 copë


përshkrim i produktit

·       HIGHLY SCENTED SOY CANDLES: Enjoy the luxury experience with these elegant candles. Made of 100% natural soy wax and strong natural essential oils, they will transform your space with their lovely aroma.

·       NATURAL AROMA: This scented candle combines the powerful garden floral notes of rose, peony blossom with bountiful woody sandalwood, amber, and musk. These long-lasting candles will invigorate your senses with this classy, sophisticated fragrance.

·       CLEAN BURN SCENTED CANDLE: Made from natural products, these decorative candles have a clean burn lasting at least 45 hours. These 8 oz natural candles for home are free from toxins, paraffin, and harmful residues.

specifikimet

material

dyll blete, dyll soje, dyll parafine, dyll palme, dyll kokosi, cdo dyll perzierje sipas kerkeses

Formë

Fruta, kafshë, shkop, lule, SHTYLLA, yll, zemër, top, tjetër, lloj piramide, çdo formë mund të personalizohet

përdorim

Ditelindje, Dasma, Aktivitete Fetare, Festa, Qiri Votive, Dekorime Shtepie, Pushime, Bare, Joga dhe Meditim, per dhurate

rast

Krishtlindje, Kthim në shkollë, Dita e Babait, Pashkë, Falënderime, Viti i Ri Kinez, Dasma, Viti i Ri, Dita e Shën Valentinit, Diplomimi, Halloween, Dita e Nënës

punuar me dorë

Po

Pesha e dyllit

50g-500g

Parfum

Aromë e personalizuar


Kontaktoni