+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SOICARE 3.7L Vaj esencial aromatik i mjegullës me lagështirë HCIO Humidifier


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

SOICARE

Numri Modeli:

SP-TH35

funksion:

Humidifier, Aromatherapy, Dezinfektimi  

Niveli i dy mjegullës

E lartë / e ulët (150-300ml / orë)

3 kohëmatës

2h / 4h / 8h

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS

Sasia minimale Rendit:

1000 Pieces

Madhësia e njësisë:

260 * 260 * 615mm

Madhësia e kutisë:

280 ** 280 * 650mm

Aftësia furnizimit:

Copa 80000 në muaj


përshkrim i produktit

SOICARE 3.7L Vaj esencial aromatik i mjegullës me lagështirë HCIO Humidifier

Duket se Covid-19 do të zgjasë shumë.

OBSH (organizata botërore e shëndetit) na tha, spërkatja e ujit me acid hipoklor është një mënyrë efektive për të vrarë koronavirusin.

Por nuk është aq e lehtë të bësh HCIO mjegull në mënyrë të sigurt dhe efektive.

Tani, pas një pune të vështirë, të provuar dhe testuar, inxhinierët tanë zhvilluan lagështuesit me një funksion të ri.

I cili mund të përdoret për ujë me acid hipoklor direkt, është shumë i përshtatshëm për dezinfektimin e dhomave dhe zyrave.

Më poshtë janë detajet për këtë lagështues:

. Kostum për ujë me acid hipoklor.

. Dizajn i thjeshtë dhe i bukur me madhësi kompakte.

. Niveli i dy mjegullës: i lartë / i ulët (150-300ml / orë).

. 3 kohëmatës: 2h / 4h / 8h.

. Ngjyra e natës me ngjyra të ndryshueshme, mund të zgjidhet në një ngjyrë.

. Automatikisht fiket kur uji mbaron ose hiqet rezervuari i ujit.

. Mund të shtoni vaj esencial.

. Rezervuar uji që mund të hiqet.


specifikimet

Tensioni i përshtatësit

100-240V

Fuqia motorike DC

24V 20W 

zhurmë

të dhëna

AC100V-240V 50 / 60Hz

Rezervuari i ujit

3.7 L

Vëllimi i lartë i mjegullës

300±20% mL / orë

Vëllimi i ulët i mjegullës

150±20% mL / orë

Konsumi i ujit

150-200CC / orë

Madhësia e njësisë:

190 * 190 * 282mm

NW

1.13 kg

GW

1.64 kg

 

 


NA KONTAKTONI