+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-G85 SOICARE ceramic bamboo / ceramic wood essential oil diffuser lamp


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Soicare

Numri Modeli:

SP-G85

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS

Sasia minimale Rendit:

500 Pieces

Çmimi:

për negociatë

Details paketimit:

33 * 49 * 53cm / 12 Copë

Koha për dorëzim:

Ditët 20-45 varen nga sasia

Kushtet e pagesës:

50% depozitë, bilanci para dorëzimit

Aftësia furnizimit:

Copa 50000 në muaj


përshkrim i produktit

Difuzor luksoz i aromës me materiale ECO

llambë shpërndarëse prej porcelani dhe 100% natyrale bambuje


Funksionet kryesore dhe karakteristikat:


Një vepër arti që qëndron bukur në shtëpinë, zyrën, studion apo spa-n tuaj. Elegancë, e hijshme +Difuzor tepër i lehtë për t'u përdorur 180 ml që funksionon lehtësisht për 8 orë ditë ose natë, dhe butësisht (dhe në heshtje) mbush një dhomë të tërë me aromaterapi.


Pastroni natyrshëm ajrin dhe shijoni përfitimet terapeutike të aromaterapisë. 

Drita e ambientit krijon një atmosferë të bukur që është plotësisht e personalizueshme, duke përfshirë opsionet e buta, të ndritshme, të frymëmarrjes + të dritës ndihmëse të gjumit. 


Asnjë bip apo zhurmë. Atomizues tejzanor. Cilësimet opsionale të kohëmatësit prej 1, 3 ose 8 orësh dhe mjegull të vazhdueshme ose me ndërprerje. Pa u shqetësuar, fiket automatikisht kur uji mbaron ose kohëmatësi ështëpërfunduar. Krijoni një mjedis vërtet relaksues dhe të personalizueshëm me cilësime të thjeshta për përdorim të mjegullës, kohëmatësit dhe dritës.


100% BPA FREE plastike e brendshme dhe hpjesë të cilësisë së lartë.specifikimet


Fuqija

12W

tension

100-220V

Lloji i prizës

Prizë SHBA / MB / BE / AU

Zona e Zbatimit

shtëpie

material

Qeramikë+Bambu / Qeramikë+Dru

Madhësia e njësisë

13 13 * * 24 cm

Aplikacion:

sallon, dhomë gjumi, hotel etj


Na Kontaktoni