+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-G83 SOICAR New Fragrance Aroma Wood Ceramic Diffuser Electric Essential Oil Aromatherapy Diffuser


Detajet Shpejta

Sasia minimale Rendit:

500 Pieces

Details paketimit:

12 Copë / kuti kartoni

Koha për dorëzim:

2Ditët 5-45 varen nga sasia

Kushtet e pagesës:

50% depozitë, bilanci para dorëzimit

Aftësia furnizimit:

1copë 00000përmuaj


përshkrim i produktit
Pothuajse e heshtur--- ndryshe nga shpërndarësit e tjerë të vajrave esencialë me zhurmë të bezdisshme të makinës, ky shpërndarës personal portativ ka funksionimin e tij të qetë; E përkryer për dhomën e gjumit, dhomën e fëmijëve dhe Yoga
 
Dizajn i hollë--- Druri natyral dhe qeramika me ndërtuar zbut dritën shumëngjyrëshe LED; ky shpërndarës vaji esencial i bën një dekorim të këndshëm shtëpisë dhe zyrës suaj; Mjafton të ndiqni ritmin e dritës pulsuese, për të pakësuar ndjenjat e tensionit, për të qetësuar emocionet 
 
I sigurt--- Difuzori tejzanor i vajit esencial do të fiket automatikisht kur uji të konsumohet, pa u shqetësuar se mos digjet; PA BPA, i sigurt për fëmijët dhe material kundër korrozionit, për të siguruar përdorimin tuaj të sigurt 
 
Cilësi e garantuar--- Prodhues me përvojë 16 vjeçare i specializuar në fushën e difuzerëve dhe lagështuesve të vajrave esencialë; Kënaqësia juaj maksimale garantohet nga ekipi ynë i shkëlqyer i shërbimit 
 
User Friendly--- Difuzori i vajit esencial me mjegull dhe vendosje drite për të shijuar ndjenjën e një Spa çdo ditë; Krijon një shpëtim të përsosur me aromën tuaj qetësuese, rinovuese; Mjegull e përhershme dhe e vazhdueshme për të përmbushur nevojat tuaja të ndryshme


specifikimet
Kapaciteti 180ml
zhurmë <35dB (A)
të dhëna AC100-240V 50 / 60HZ
prodhim DC24V, 500mA
material Qeramike + Dru + PP
Dritë Dritë shumëngjyrësh
Vëllimi i mjegullës 20-25ml / h
Koha e fundit 6-9hours
Siguri Fikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisë Φ127 * 131mm
pesha Njësia 760g
Madhësia e kutisë së ngjyrave 157 * 157 * 187mm
paketë 12 copë / kuti kartoni
Madhësia kartoni 49 33 * * 39CM
NW / kartoni 9.2gs
GW / kuti kartoni 9.8kgs


Na Kontaktoni