+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-G12 Smart Alexa Moti Vaji Thelbësor Aroma Terapia Aromaterapia Ora me ultratinguj Wifi Aroma Diffuser


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Shenzhen

Brand Name:

SOICARE

Numri Modeli:

SP-G12

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS

Sasia minimale Rendit:

100 Pieces

Details paketimit:

42 * 35.5 * 41.5cm / 12 Copë

Aftësia furnizimit:

Copa 50000 në muaj


përshkrim i produktit

Karakteristikat e SOICARE 200ml Aromatherapy Humidifier Ultrasonic Wifi Alexa Clock Alarm Moti Diffuser Aroma

● (1) shpërndarës aromash me kapacitet 200ml me mjegull 20-50ml / h për 4-10 orë përdorim;

Plate (2) Smart WIFI shfaqje e motit, orës dhe javës në pjatën e ekranit;

Available (3) Alexa ose Google Home i disponueshëm;

● (4) Ekrani mund të zgjidhet: pllaka e zezë ose pasqyrë;

5 (XNUMX) Mund të shtoni pak vaj esencial siç dëshironi në shpërndarës;

6 (XNUMX) Automatikisht fiket kur nuk ka ujë ose kohë;


specifikimet

kapacitet

200ml

Fuqia Input

12W

zhurmë

<35dB (A)

të dhëna

AC100240V 50 / 60HZ

prodhim

DC24V, 14W, 600mA

material

ABS + PC + PP

Siguri

Fikja automatike kur nuk ka ujë

Madhësia e njësisë

159 123 * * 182 mm

pesha Njësia

453g

Madhësia e kutisë së ngjyrave

* 170 170 * 195cm

paketë

12 copë / kuti kartoni

Madhësia kartoni

42 35.5 * * 41.5 cm

NW / kartoni

kgs 7.50

GW / kuti kartoni

kgs 8.80


NA KONTAKTONI