+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SOICARE SP-G81 120ml Portable Room Ultrasonic Cool Mist Aromatherapy Electric Ceramic Essential Oil Diffuser


Detajet Shpejta

Sasia minimale Rendit:

1000 Pieces

Details paketimit:

12 Copë / kuti kartoni

Koha për dorëzim:

2Ditët 5-45 varen nga sasia

Kushtet e pagesës:

50% depozitë, bilanci para dorëzimit

Aftësia furnizimit:

1copë 00000 për muaj


përshkrim i produktit

SOICARE SP-G81 120ml Portable Room Ultrasonic Cool Mist Aromatherapy Electric Ceramic Essential Oil Diffuser

 

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

1. New design under base press switch.

2. RGB color light (rotate color / fixed color)

3. 3 timer setting mode meet your different demands.

4. Long working time up to 5.5 hours

5. Smart AUTO Shut-off technology ensures maximum safety at all times when the water runs dry.


specifikimet

kapacitet

120ml

zhurmë

<35dB (A)

USB Cable

DC24V,12W

material

CERAMIC+ABS

Dritë

RGB Color light

 

Umadhësia e nit

72*72*130mm

Upesha e nit

0.3kg

Madhësia e kutisë së ngjyrave

116*116*176mm

Package

12 copa / karton

Cmadhësia e artonit

33*49*47CM

N.W / kartoni

9.2gs

G.W / kartoni

10kgs

 


NA KONTAKTONI