+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SOICARE SP-G80 180ml mental room desk essential oil ultrasonic diffuser


Detajet Shpejta

Sasia minimale Rendit:

1000 copë

Çmimi:

për negociatë

Details paketimit:

12 Copë / kuti kartoni

Koha për dorëzim:

2Ditët 5-45 varen nga sasia

Kushtet e pagesës:

50% depozitë, bilanci para dorëzimit

Aftësia furnizimit:

1copë 00000 për muaj


përshkrim i produktit

180ml Different Material Base Ultrasonic Aromatherapy Diffuser

 

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

1. AVtrishtimi i Base Material are Available: Bamboo, metal, marble, rubber wood. Different materials meet your different requirements

2. PP plastike Rezervuari i ujit: The water tank made of Plastike PP. When it comes to our premium essential oil diffusers, we make a point of using nothing but the same ultra-high grade, safe, materials, as well as state-of-the-art production processes and strict quality control.   

3. Wkrah Yellow Quiet Night Light: This ultrasonic diffuser creates a relaxing  romantic ambience for you. Put it in your room or use it as a night lamp për një mirë gjumë.

4. Metal Switch: One button, two functions.  It can not only adjust the light of the machine by rotating the butten, but also adjust the fog by pressing the butten, which is convenient and easy to operate  

5. Waterless Auto Off: Do Auto power off when it is detected there is little water. No worry about causing any harm to you or the machine. specifikimet

kapacitet

180ml

zhurmë

<35dB (A)

të dhëna

AC100-240V 50 / 60HZ

prodhim

DC24V, 500mA

material

Metal/Marble/Rubber wood/Bamboo+PP

Lheight

I ngrohtë Dritë

Vëllimi i mjegullës

20-25ml / h

Koha e fundit

6-9hours

Safety

Fikja automatike kur nuk ka ujë

Umadhësia e nit

* 11.2 11.2 * 15.2cm

Upesha e nit

800g

Madhësia e kutisë së ngjyrave

* 13.5 13.5 * 21cm

Package

12 copë / kuti kartoni

Cmadhësia e artonit

* 47 32 * 45cm

N.W / kartoni

8kgs

G.W / kartoni

9.8kgs


NA KONTAKTONI