+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SOICARE SP-E024 New product home USB mini high quality essential oils aroma rechargeable nebulizer without water


Detajet Shpejta

Sasia minimale Rendit:

1000 Pieces

Details paketimit:

48 Copë / kuti kartoni

Koha për dorëzim:

2Ditët 5-45 varen nga sasia

Kushtet e pagesës:

50% depozitë, bilanci para dorëzimit

Aftësia furnizimit:

1copë 00000 për muaj


përshkrim i produktit

LED Nheight Lamp Ethelbësore Oil Rechargeable Cordless ARomak Diffuser Windividualisht pa Water

 

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

1. Mobile diffusion everywhere with USB rechargeable battery.

2. Suitable for essential oil bottles of different size, 5ml, 10ml,15ml, 20ml, 30ml.

3. Pure essential oil diffuser without water.

4. 3 mist mode with different fragrance intensity.

5. Cozy night lamp with brighter, dimmer and breathing light.


specifikimet

kapacitet

5ml,10ml,20ml,30ml

zhurmë

<35dB (A)

USB Cable

DC5V,1A,5W

material

PP+PBT+PETG

Lheight

Ngjyra e verdhë e ngrohtë / e dobët / e frymëmarrjes

Umadhësia e nit

72*72*130mm

Upesha e nit

0.3kg

Madhësia e kutisë së ngjyrave

80*80*150mm

Package

48 pieces / carton

Cmadhësia e artonit

48* * 33 31CM

N.W / kartoni

9.2kgs

G.W / kartoni

10kgs


NA KONTAKTONI