+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SOICARE G78 280ml qelqi bambu / mjegull e ftohtë dritë e ngrohtë përhapës vaj esencial tejzanor


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

SOICARE

Numri Modeli:

SP-G78

funksion:

SOICARE G78 280ml qelqi bambu / mjegull e ftohtë dritë e ngrohtë përhapës vaj esencial tejzanor 

aksesorë:

Manual, Përshtatës

Sasia minimale Rendit:

500 Pieces

Madhësia e njësisë:

14.8X14.8X12.5cm

Aftësia furnizimit:

Copa 10000 në muaj

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS

Kushtet e pagesës

T / T, LC, PAYPAL, ALIBABA SIGURIMI, PAYONEE


përshkrim i produktit

SOICARE G78 280ml qelqi bambu / mjegull e ftohtë dritë e ngrohtë përhapës vaj esencial tejzanor


tipar


Kontroll rrotullues - Mund të vendosni mjegullën, timerin dhe dritën vetëm me një buton. Shtë shumë e lehtë për tu operuar.

Material natyror - Bazë bambu, mbulesë qelqi. Jepni një produkt të sigurt. Dhe ju jap një ndjenjë luksoze.


Forma dhe funksioni: Dizajn modern dhe i thjeshtë për tu përshtatur me dekorin e dhomës tuaj; Shumëzfunksionimi 5-në-1: difuzori i aromaterapisë, lagështuesi, pastruesi i ajrit, jonizuesi dhe ngjyra LED që ndryshon dritën e natës.

Përmbajtja maksimale: Përhapësi i aromës mban 300ml ujë dhe funksionon për orë të tëra pa pasur nevojë për mbushje. Me kapacitet të madh, prodhon një mjegull dhe aromë më të fortë. Mjegulla është më e dukshme në mjedisin e lartë që është e mirë për një dhomë më të madhe.

Teknologjia e përparuar tejzanor: Shpërndarësi i aromës përdor frekuencat elektronike për të krijuar dridhje në një frekuencë prej 2.4 milion herë në sekondë, uji dhe vajrat thelbësorë i shndërrojnë në mikro-grimca jashtëzakonisht të imëta pa përdorur nxehtësi.

E lehtë për t'u pastruar: Ndryshe nga shpërndarësit e tjerë të aromës me kapak shumë të vështirë për tu kapur dhe hapur, ky mund të ngrihet thjesht për tu mbushur dhe pastruar.specifikimet

Item No

SP-G78

të dhëna

AC100V-240V / 50-60Hz

Dalja e difuzuesit

24V

Mbrojtja nga mungesa e ujit

Fik automatikisht

Materiali i çështjes

Bambu + Xham / Alumini + Xham

kapacitet

280 ml

operacion

Kontroll rrotullues

Dalja e mjegullës

15-25ml / h

Koha e zgjatjes

15-24 Orari

Mode Work

Vazhdueshëm ose me ndërprerje

Erëza

Vaj & Ujë

GW

2.0kg

Madhësia e produktit

ø148 * 125mm

Madhësia e paketimit

ø190 * 160mm

Kuti kartoni

560 mm * 400 * 410 (12 copë)

 

 


NA KONTAKTONI