+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-G85 SOICARE llambë shpërndarëse qeramike bambu / druri qeramik me vaj esencial


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Soicare

Numri Modeli:

SP-G85

Certifikim:

ISO9001-2015,CE,RoHS,UL,FCC,SGS

Sasia minimale Rendit:

500 Pieces

Çmimi:

për negociatë

Details paketimit:

33*49*53cm / 12 Copë

Koha për dorëzim:

20-45 ditë varet nga sasia

Kushtet e pagesës:

50% depozitë, gjendje para dorëzimit

Aftësia furnizimit:

Copa 50000 në muaj


përshkrim i produktit

Luxury aroma diffuser with ECO materials

porcelain and 100% natural bamboo diffuser lamp


Funksionet dhe veçoritë kryesore:


A piece of art that sits beautifully in your home, office, studio or spa.  Stylish, sleek +incredibly easy to use 180 ml diffuser that easily runs for 8 hrs day or night, and gently (and quietly) fills an entire room with aromatherapy.


Naturally purify air, and enjoy the therapeutic benefits of aromatherapy. 

The ambient light creates a beautiful atmosphere that is fully customizable including soft, bright, breathing + sleep helper light options. 


No beeping or noises. Ultrasonic Atomizer. Optional timer settings of 1, 3 or 8 hours and continual or intermittent mist.  No-worry auto shut off when water runs out or timer isfinished.  Create a truly relaxing and customizable environment with simple to use mist, timer and light settings.


100% BPA FREE plastic interior and high quality parts.specifikimet


Fuqija

12W

tension

100-220V

Lloji i prizës

Prizë SHBA / MB / BE / AU

Zona e Zbatimit

shtëpie

material

Ceramic+Bamboo / Ceramic+Wood

Madhësia e njësisë

13 13 * * 24 cm

Aplikacion:

sallon, dhomë gjumi, hotel etj


Kontaktoni