+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-G80 SOICARE 180 ml vaj esencial për tavolinë mendore, shpërndarës tejzanor


Detajet Shpejta

Sasia minimale Rendit:

1000copë

Çmimi:

për negociatë

Details paketimit:

12 Copë/karton

Koha për dorëzim:

25-45 ditë varet nga sasia

Kushtet e pagesës:

50% depozitë, gjendje para dorëzimit

Aftësia furnizimit:

1copë 00000përmuaj


përshkrim i produktit

180mlDifferent Material Base Difuzor tejzanor i Aromaterapisë

 

Funksionet dhe veçoritë kryesore:

1. AVariety ofBase Material are Available: Bamboo, metal, marble, rubber wood. Different materials meet your different requirements

2. PP plastike Rezervuari i ujit:The water tank made ofPlastike PP. When it comes to our premium essential oil diffusers, we make a point of using nothing but the same ultra-high grade, safe, materials, as well as state-of-the-art production processes and strict quality control.   

3. Wkrah Yellow Quiet Night Light: This ultrasonic diffuser creates a relaxing  romantic ambience for you. Put it in your roomor use it as a night lamp për njëmirë gjumë.

4. Metal Switch: One button, two functions.  It can not only adjust the light of the machine by rotating the butten, but also adjust the fog by pressing the butten, which is convenient and easy to operate 

5. Waterless Auto Off: DoAuto power off when it is detected there is little water. No worry about causing any harm to you or the machine. specifikimet

Kapaciteti

180ml

zhurmë

<35dB (A)

të dhëna

AC100-240V 50 / 60HZ

prodhim

DC24V, 500mA

material

Metal/Marble/Rubber wood/Bamboo+PP

Lheight

I ngrohtëDritë

Vëllimi i mjegullës

20-25ml / h

Koha e fundit

6-9hours

Safety

Fikja automatike kur nuk ka ujë

Umadhësia e thërrmijave

* 11.2 11.2 * 15.2cm

Upesha e thërrmijës

800g

Madhësia e kutisë së ngjyrave

* 13.5 13.5 * 21cm

Package

12 copë / kuti kartoni

Cmadhësia e artonit

* 47 32 * 45cm

N.W / karton

8kgs

G.W / karton

9.8kgs


Kontaktoni