+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-G10B SOICARE 180ml Ultrasonic Humidifier Air Light Aromatherapy Electric Bamboo Qeramic Diffuser


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

SOICARE

Numri Modeli:

SP-G10B

funksion:

SOICARE 180ml Ultrasonic Humidifier Air Light Aromatherapy Electric Bamboo Qeramic Diffuser

Paketim

Kuti me ngjyra

Sasia minimale Rendit:

500 Pieces

Madhësia e paketimit të vetëm:

180 * 180 * 250mm

Aftësia furnizimit:

Copa 10000 në muaj

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS

Kushtet e pagesës

T / T, LC, PAYPAL, ALIBABA SIGURIMI, PAYONEE


përshkrim i produktit

·        Multifunksionale - Përhapësi i vajit thelbësor Mila Qeramike integron difuzorin aromaterapi dhe llambën e natës në një.

·        Dizajn Natyror dhe Minimalist - Mbulesa e bukur qeramike e punuar me dorë me bazë bambu, mund të shkrihet pa probleme në çdo dekor, gjë që e bën atë gjithashtu një zgjedhje të shkëlqyeshme për një dhuratë unike.

·        Kapaciteti 180ml - vendosni 5-10 pika vaj esencial në rezervuarin e ujit, mjegull difuze deri në 8 orë të vazhdueshme ose 18 orë me ndërprerje.

·        Përshtatur për Sleeper të Lehta: Natë e ngrohtë me dy nivele dhe dritë e frymëmarrjes. Funksioni i ndihmësit të gjumit do të mbyllë automatikisht llambën pas gjysmë ore. Drita e natës dhe shpërndarësi mund të funksionojnë veçmas. Diffuser nuk bën asnjë bip të bezdisshëm të konzollës.

 ·      Paketa përfshin: Diffuser vjen me adaptor energjie të gjatë 6.2 ft, manual përdorimi dhe udhëzues të shpejtë përdorimi.


specifikimet

Materiali i mbulimit

Qeramike

Materiali bazë 

Bambu

Ngjyra e dritës

Verdha e ngrohtë

Modaliteti i dritës

model i ndritshëm, i errët, i frymëmarrjes

Niveli i mjegullës

15-25ml / h

Zgjidhja e mjegullt

Tejzanor 

Përshtatës

24V, 0.5A, 12W

Kapaciteti i rezervuarit të ujit

180ml

Madhësia e njësisë

157 * 157 * 187mm

Kuti kartoni (12 copë)

490 * 330 * 390mm


NA KONTAKTONI