+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-G10 180ml Gome Wood Glass Vaj esencial Aromatherapy tejzanor Diffuser


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Ningbo
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-G10
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Sasia minimale Rendit:500 Pieces
Çmimi:për negociatë
Details paketimit:12 Copë / kuti kartoni
Koha për dorëzim:Ditët 25-45 varen nga sasia
Kushtet e pagesës:50% depozitë, bilanci para dorëzimit
Aftësia furnizimit:Copa 50000 në muaj


përshkrim i produktit

180ml Bamboo Glass Ultrasonic Aromatherapy Diffuser 

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

1. Mbarimi i vërtetë i bambusë dhe dizajni i hijshëm: Me pamje tërheqëse dhe natyrale, ky shpërndarës është bërë prej druri bambu me cilësi të lartë dhe i mbuluar me një shtresë të hollë mbrojtëse të llakut.

2. Mbulesa prej xhami e bërë nga dora: Pjesa e jashtme e bërë prej qelqi unik dhe special. Kur bëhet fjalë për shpërndarësit kryesorë të vajit tonë thelbësor, ne vendosim të përdorim asgjë përveç të njëjtave materiale ultra të larta, të sigurta dhe eko-miqësore, si dhe procese të nivelit më të lartë të prodhimit dhe kontroll të rreptë të cilësisë.

3. Dritë e ngrohtë e verdhë e qetë e natës: Ky shpërndarës tejzanor krijon një ambient relaksues dhe romantik për ju. Vendoseni në dhomën tuaj ose të fëmijës suaj dhe përdorni atë si një dritë nate për një gjumë të qetë.

4. Dhurata Krijuese Më e Menduar: Ky shpërndarës aromaterapie qelqi ka një dizajn të veçantë, i cili sjell befasi për të afërmit dhe miqtë tuaj, i lini ata të relaksohen dhe të shijojnë efektin terapeutik të aromaterapisë dhe vajit esencial.

5. Automatik i sigurt pa ujë: Do të fiket automatikisht kur zbulohet se ka pak ujë. Mos u shqetësoni për shkaktimin e ndonjë dëmi tek ju ose tek makineria. Specifikimet:


specifikimet
kapacitet180ml
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100-240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V, 500mA
materialQelq + Bambu + PP
DritëNgjyra e verdhë e ngrohtë / e dobët / e frymëmarrjes
Vëllimi i mjegullës20-25ml / h
Koha e fundit6-9hours
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisëΦ127 * 138mm
pesha Njësia760g
Madhësia e kutisë së ngjyrave157 * 157 * 187mm
paketë12 copë / kuti kartoni
Madhësia kartoni49 33 * * 39CM
NW / kartoni9.2gs
GW / kuti kartoni9.8kgs


NA KONTAKTONI