+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-G09 SOICARE 200ml qeramike bambu Aromatherapy Essential Oil Diffuser


Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Ningbo
Brand Name:Soicare
Numri Modeli:SP-G07
Certifikim:ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS
Sasia minimale Rendit:500 Pieces
Çmimi:për negociatë
Details paketimit:12 Copë / kuti kartoni
Koha për dorëzim:Ditët 20-45 varen nga sasia
Kushtet e pagesës:50% depozitë, bilanci para dorëzimit
Aftësia furnizimit:Copa 100000 në muaj


përshkrim i produktit

SOICARE 200ml bambu qeramike Aromatherapy Essential Oil Diffuser 

Funksionet kryesore dhe karakteristikat:

1. P IRMIRSON MRE MIR CILALSIN A E AJRIT: Përveç përdorimit të tij në aromaterapi, ky shpërndarës i vajit thelbësor funksionon edhe si lagështues. Përdoreni atë për të përmirësuar cilësinë e ajrit dhe atmosferës së shtëpisë tuaj, për të mbrojtur familjen tuaj nga ajri tepër i thatë, mikroorganizmat, alergjenët, pluhuri dhe më shumë!

2. Mjegulla e zgjatur e përhapjes: Përhapësi vjen me një rezervuar uji 200ml që ju lejon të shijoni aromën pa flakë të hapur në 2 M MODNYRA MIST: Modaliteti i vazhdueshëm siguron 10 orë aromaterapi intensive, modalitetin e ndërprerë ((30 sek ON, 30 sek off) ) siguron që zgjat për 20 orë me një aromë më të butë.

3. Operacioni i qetë: Përdorni teknologjinë tejzanor, ky shpërndarës i vajit të aromës prodhon mjegull të butë dhe të vazhdueshëm për të lagur ajrin dhe aromën në shtëpi. Operacioni pa zhurmë nuk do të ndikojë në cilësinë e gjumit.

4.Sigurt & Automatik: Ky shpërndarës aromash për vajrat esencialë mund të zgjasë për 5-10 orë. Ky shpërndarës vaji esencial do të fiket automatikisht pasi uji të mbarojë për sigurinë tuaj dhe mbrojtjen e shpërndarësit të aromës gjithashtu.


specifikimet
kapacitet200ml
zhurmë<35dB (A)
të dhënaAC100-240V 50 / 60HZ
prodhimDC24V, 500mA
materialFibër Bambu + Dru ++ PP
DritëVerdha e ngrohtë
Vëllimi i mjegullës15-20ml / h
Koha e fundit5-10hours
SiguriFikja automatike kur nuk ka ujë
Madhësia e njësisëΦ135 * 110mm
pesha Njësia580g
Madhësia e kutisë së ngjyrave156 * 156 * 143mm
paketë12 copë / kuti kartoni
Madhësia kartoni33 49 * * 31CM
NW / kartoni7kgs
GW / kuti kartoni7.8kgs


NA KONTAKTONI