+ 86 13114419443

Të gjitha kategoritë
EN

SP-G08 Përhapës aromash tejzanor druri qeramike prej 180ml për aromaterapinë


Detajet Shpejta

Vendi i origjinës:

Ningbo

Brand Name:

SOICARE

Numri Modeli:

SP-G08

Certifikim:

ISO9001-2015, CE, RoHS, UL, FCC, SGS

Sasia minimale Rendit:

100 Pieces

Details paketimit:

49 * 33 * 37 cm / 12 Copë

Aftësia furnizimit:

Copa 50000 në muaj


përshkrim i produktit

SP-G08 Përhapës aromash tejzanor prej qeramike druri 180ml për aromaterapinë

Gati i Heshtur --- ndryshe nga shpërndarësi tjetër i vajit thelbësor me zhurmë të bezdisshme të makinës, ky shpërndarës personal portabël përmban funksionimin e tij të qetë; E përsosur për dhomë gjumi, dhomë për fëmijë dhe Yoga 

 

Dizajn i hollë --- Druri natyror dhe qeramika me ndërtimin zbutin dritën LED të gjallë dhe të ngrohtë; ky shpërndarës vaji esencial bën një zbukurim të këndshëm në shtëpinë dhe zyrën tuaj; Thjesht ndiqni ritmin e dritës pulsuese, për të pakësuar ndjenjat e tensionit, emocionet e qeta 

 

I sigurt --- difuzori tejzanor i aromaterapisë do të mbyllet automatikisht kur të harxhohet uji, pa u shqetësuar se do digjeni; BPA FALAS, i sigurt për fëmijët, dhe material anti-korrozioni, për të siguruar përdorimin tuaj të sigurt 

 

Siguruar cilësinë --- Prodhues me përvojë 14 vjeçare të specializuar në fushën e shpërndarësit të vajit dhe lagështuesve; Kënaqësia juaj maksimale garantohet nga ekipi ynë i shkëlqyer i shërbimit 

 

Friendly Friendly --- shpërndarësi me shumicë i vajit thelbësor me mjegull dhe dritë për të shijuar ndjenjën e një Spa çdo ditë; Krijon një arratisje perfekte me aromën tuaj qetësuese dhe ripërtëritëse; Mjegull e përhershme dhe e vazhdueshme për të përmbushur nevojat tuaja të ndryshme.


specifikimet

kapacitet

180ml

Fuqia Input

12W

zhurmë

<35dB (A)

të dhëna

AC100240V 50 / 60HZ

prodhim

DC24V, 14W, 600mA

material

Qeramike + Dru + PP

Siguri

Fikja automatike kur nuk ka ujë

Madhësia e njësisë

129 * 129 * 127mm

pesha Njësia

668g

Madhësia e kutisë së ngjyrave

157 * 157 * 167mm

paketë

12 copë / kuti kartoni

Madhësia kartoni

49 33 * * 37 cm

NW / kartoni

kgs 8.00

GW / kuti kartoni

kgs 8.80


NA KONTAKTONI